Editör Girişi
Giriş yap

Blog Yazıları

Ataşehir matematik özel ders

Ataşehir matematik özel ders

Ataşehir matematik özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınız matematik korkusunu yenecekler. Ataşehir matematik özel ders için Ataşehirde Öze Ders öğretmenleri sizlere evinizde çocuklarınıza matematik ve diğer derslerde destek sağlayacaklar. Ataşehirde Boğaziçili matematik özel ders öğretmenleri için mutlaka bizi arayın. Matematik dersi öğrencilerin bütün öğretim hayatı boyunca devam edecek.

Ataşehirde özel ders verenler

Ataşehirde özel ders verenler

Ataşehirde özel ders verenler – öğretmenler – hocalar içerisinde en iyileri bizim kadromuzda yer almaktadır. Tamamı Boğaziçili, deneyimli ve uzman öğretmen kadromuzla özel dersler de oldukça iddialıyız. Ataşehirde özel ders veren öğretmenlerimiz ile tanışmak için hemen telefon edebilirsiniz. Öğretmenlerimiz ile görüştükten sonra ne kadar haklı olduğumuza sizde karar vereceksiniz.

TEOG Türkçe konuları

TEOG Türkçe konuları

TEOG Türkçe bölümü konu dağılımı geçen yıllara göre biraz farklılık göstermektedir. Çocuklarınızın aldığı eğitimin bir sonucu olarak görülen TEOG sınavları hakkında özellikle de konuları hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız çocuklarınızın başarısını artıracaktır. Bu konuda size yardımcı olmak için aşağıda TEOG kasım ve nisan dönemi Türkçe konularını detaylı olarak aşağıda vermiş bulunuyoruz.

Lise tercihlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar?

Lise tercihlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar?

Öğrencilerin eğitim hayatında belki de en önemli nokta olan lise tercihleri kesinlikle geniş çaplı bir araştırma ile yapılmalı. Ama öncelikle bir lisenin profilini daha önceki senelerde liseye girmiş öğrencilerin TEOG sınavındaki yüzdelik dilimleri gösterir. Unutmayın sınavın kolaylığı-zorluğu veya o sene giren öğrencilerinin çoğunun daha başarılı olması TEOG puanını etkileyebilir. Daha sağlıklı bir tercih listesi için yüzdelik dilim çok daha önemli bir seçim kriteridir. Şöyle bir örnek vereyim; bir sınava her sene 100 öğrenci giriyor ve puanlama 500 üzerinden yapılıyor.