Editör Girişi
Giriş yap

ÖZEL DERS HİZMETLERİMİZ

İstanbulda özel ders öğretmenlerimizin çalıştığı alanlar.

İstanbul'da TEOG, YGS, LYS, ilokul, ortaokul, lise özel ders hizmetimiz ile öğrencilerimizin başarılıarı için çalışıyoruz. Boğaziçili özel ders öğretmenlerimizden alacağınız özel ders ile çocuklarınızın eğitim alanında başarılar elde edecekler.

TEOG özel ders

TEOG özel ders

Tecrübeli öğretmenlerimizden alacağınız TEOG özel dersi sayesinde iyi bir lise kazanma şansını kaçırmayın. Teog özel derslerimizde sadece sınava yönelik dersler değil aynı zamanda eğitim koçluğu fırsatını kaçırmayın. Ekol Dersin uzman kadrosu ile çocuklarınız emin ellerde olacaklardır. Dersten daha önemli olan bir konu daha varsa o da gelecekte başarılı olacak bireyler yetiştirmektir. 

Matematik özel ders

Matematik özel ders

Matematik özel ders ile hem LGS ve YKS sınavlarında hem de okul derslerindeki sorunların üstesinden geleceksiniz. Birçok öğrenci matematik konularını anlamakta ve sorularını çözmekte zorlanır. Bu sorunla baş etmek içinse matematik özel dersi gerekir. Matematik özel dersi ile öğrenci anlamadığı konuları anlama ve sorular üzerinde pratiklik kazanma imkanı bulur.

YGS özel ders

YGS özel ders

YGS özel dersi Ekol Dersin tecrübeli öğretmenlerinden almaya ne dersiniz? Tecrübeli özel ders öğretmenlerimizin rehberliğinde YGS sınavına hazırlanarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. YGS özel dersi verdiğimiz öğrencilerde ilk önce çalışma modeli oluşturuyoruz. Öğrencilerimiz YGS özel derslerinde önce nasıl çalışmalarını öğreniyorlar. Verimli çalışma metotları sayesinde konular daha iyi ve hızlı anlaşılıyor.

LYS özel ders

LYS özel ders

LYS özel ders öğretmeni mi arıyorsunuz? aradığınız özel ders öğretmeni alanında tecrübeli ve dinamik biri olmasını ister misiniz? Özel ders öğretmeni sadece öğrenciye LYS özel ders vermeyecek aynı zamanda rol model olacak. Rol model olacak öğretmenin Boğaziçi Üniversitesi mezunu veya öğrencisi olmasına ne dersiniz? O zaman doğru adrestesiniz. Ekol Ders, tamamı Boğaziçi bir öğretmen kadrosuna sahip.

İlkokul özel ders

İlkokul özel ders

İlkokul özel ders tecrübeli öğretmenden alındığı zaman en iyi sonuca ulaşılır. Ekol Özel Ders olarak, çocuklarımızın eğitimini temelden alıyor ve onları geleceğe taşıyoruz. İlkokul özel ders ile çocuklarınıza kalıcı eğitim metotlarını öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. İlkokul dönemi öğrencilerin en önemli dönemi. Çocuklar bütün eğitim döneminin olumlu ve olumsuz sonuçlarını ilkokul zamanında aldıkları eğitimlerin sonucudur.

Ortaokul özel ders

Ortaokul özel ders

Ortaokul Özel Ders ile iyi bir liseyi garantileyin! Ortaokul özel ders sayesinde iyi bir liseyi kazanmak ve iyi bir eğitim almak çok zor değil. Ortaokulda  olan öğrencilerimiz için lise giriş sınavları bir kabus haline gelmektedir. Öğrencilerimiz gecelerini gündüzüne katarak liseye giriş sınavlarında başarı elde edebilme çabasındadır. Ekol Ders Merkezi olarak en büyük artımız Boğaziçili öğretmenlerden oluşan eğitimci kadromuzdur.

Lise özel ders

Lise özel ders

Lise özel ders ile iyi bir üniversite kapısını aralayın. Bizler Ekol Ders ekibi olarak alanlarında uzman Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarımızla İstanbul da sizlere hizmet vermekten nur duyarız. Lise grubu özel derslerimizde sizlere en etkili ve en kısa soru çözüm yollarını gösterip siz değerli öğrencilerimizin sınavlarda pratik kazanmasını ve okuldaki derslerinizde daha da başarı gösterip okul genel not ortalamasını arttırmak istiyoruz.