ÖZEL DERS HİZMETLERİMİZ

İstanbulda özel ders öğretmenlerimizin çalıştığı alanlar.

İstanbul'da LGS, TYT, AYT ilkokul, ortaokul, lise özel ders hizmetimiz ile öğrencilerimizin başarılıarı için çalışıyoruz. Boğaziçili özel ders öğretmenlerimizden alacağınız özel ders ile çocuklarınızın eğitim alanında başarılar elde edecekler.

Matematik özel ders

Matematik özel ders

Matematik özel ders ile hem LGS ve TYT, AYT sınavlarında hem de okul derslerindeki sorunların üstesinden geleceksiniz. Birçok öğrenci matematik konularını anlamakta ve sorularını çözmekte zorlanır. Bu sorunla baş etmek içinse matematik özel dersi gerekir. Matematik özel dersi ile öğrenci anlamadığı konuları anlama ve sorular üzerinde pratiklik kazanma imkanı bulur.

devamını oku...
LGS Özel Ders

LGS Özel Ders

LGS özel ders ihtiyacı sistem değişiklikleriyle daha da artmış durumda. Değişen sisteme hazır olmadığını düşünen öğrenciler büyük bir telaş ve stres içerisinde. LGS özel ders öğretmeninden de bekledikleri konu anlatımı ve sınava hazırlık dışında yeni sisteme hazırlamaları ve gerginliklerini azaltıp öz güven kazandırmaları. Öğretmenlerimiz öğrencilerin bu haklı telaşını anlıyor ve onlara destek olmaya hazır.

devamını oku...
AYT Özel Ders

AYT Özel Ders

AYT özel ders almak neden gerekli? AYT özel ders öğretmeni ile çalışmak zorunlu mu? AYT özel ders öğretmenlerinin öğrencilerinize ne gibi bir katkı sunabiliyor? Merak etmiş olduğunuz tüm soruların cevabını bu sayfada anlatmaya çalışacağız. Öğrencilerimiz ve velilerimiz TYT ve AYT gibi zorlu maraton sınavlarında güvenilir danışmanlara ve rehberlere ihtiyaç duyarlar.

devamını oku...

Özel Ders

Özel Ders

Özel ders için en doğru adrestesiniz. Ekol Özel Ders Merkezi özel ders almak isteyenler için en doğru adrestir. Kurumumuzda her yaşa ve derse özel ders bulabilirsiniz. Çocuklarınız bizimle eksiklerini kapatacaklar ve başarılarını arttıracaklar. Ekol Özel Ders Merkezi olarak özel derslerin öneminin farkındayız. Kalabalık sınıflarda dersleri anlamakta zorlanan ve pratiklik kazanamayan öğrenciler için özel dersler çok önemlidir. Bizler üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaktayız.

devamını oku...
YKS Özel Ders

YKS Özel Ders

YKS özel ders talepleri sınav sistemi açıklandığı günden itibaren her geçen gün artıyor. Bu talebin sebeplerinden biri öğrencilerin yeni sisteme alışık olmayışları ve değişikliğe adapte olamayışları. Öğrenciler yeni sisteme uygun bir şekilde sınava hazırlanmak istiyor. Boğaziçi mezunu öğretmenlerimiz yeni sistemi son gelişmeleriyle takip etmekte ve öğrencilerin kısa sürede bu sisteme alışıp hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

devamını oku...
TYT Özel Ders

TYT Özel Ders

TYT özel ders için Ekol Ders ekibi size en iyi hizmeti sunmaktadır. TYT özel ders alanında uzman öğretmenlerimiz çocuklarınızın TYT ve AYT sınavlarında iyi sonuçlar alması için gerekli desteği sağlamaktadır. TYT özel dersi verdiğimiz öğrencilerde ilk önce çalışma modeli oluşturuyoruz. Öğrencilerimiz TYT özel derslerinde önce nasıl çalışmalarını öğreniyorlar. Verimli çalışma metotları sayesinde konular daha iyi ve hızlı anlaşılıyor.

devamını oku...

İlkokul özel ders

İlkokul özel ders

İlkokul özel ders tecrübeli öğretmenden alındığı zaman en iyi sonuca ulaşılır. Ekol Ders olarak, çocuklarımızın eğitimini temelden alıyor ve onları geleceğe taşıyoruz. İlkokul özel ders ile çocuklarınıza kalıcı eğitim metotlarını öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. İlkokul, öğrencilerin en önemli dönemi. Çocuklar bütün eğitim döneminin olumlu ve olumsuz sonuçlarını ilkokul zamanında aldıkları eğitimlerin sonucudur.

devamını oku...
Ortaokul özel ders

Ortaokul özel ders

Ortaokul Özel Ders ile iyi bir liseyi garantileyin! Ortaokul özel ders sayesinde iyi bir liseyi kazanmak ve iyi bir eğitim almak çok zor değil. Ortaokulda  olan öğrencilerimiz için lise giriş sınavları bir kabus haline gelmektedir. Öğrencilerimiz gecelerini gündüzüne katarak liseye giriş sınavlarında başarı elde edebilme çabasındadır. Ekol Ders Merkezi olarak en büyük artımız Boğaziçili öğretmenlerden oluşan eğitimci kadromuzdur.

devamını oku...
Lise Özel Ders

Lise Özel Ders

Lise özel ders ile iyi bir üniversite kapısını aralayın. Bizler Ekol Ders ekibi olarak alanlarında uzman Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarımızla İstanbul da sizlere hizmet vermekten nur duyarız. Lise grubu özel derslerimizde sizlere en etkili ve en kısa soru çözüm yollarını gösterip siz değerli öğrencilerimizin sınavlarda pratik kazanmasını ve okuldaki derslerinizde daha da başarı gösterip okul genel not ortalamasını arttırmak istiyoruz.

devamını oku...