EKOL DERS

Ekol Özel Ders Biz Kimiz

Boğaziçili Özel Ders Öğretmenleri.

Ekol Ders eğitimcileri olarak biz, alanında uzman Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve halen Boğaziçi Üniversitesin’de lisans ve yüksek lisans eğitimi alan öğretmen adaylarından oluşan, kendini eğitime adamış bir aileyiz. Bu eğitimciler kendi alanında başarılar ile dolu CV’lere sahip kişilerdir. Eğitimcilerimiz sadece kendi alanlarında dersler vermemekte, öğrencilerimizin dersleri neden öğrenmeleri gerektiğini ve bu bilgilerin kendilerine ne gibi faydalar sağlayacağını onlara anlatarak, kaliteli eğitim bilincini de aşılamaktadırlar.

Tecrübeli özel ders öğretmeni kadrosu Ekol Derste.

Bu bilinç ile eğitilen nesiller her zaman hem kendilerine hem de yaşadıkları topluma faydalı bireyler olacaklardır. Ekol Ders olarak öğrencilerimize her zaman öğrendikleri derslerin sadece o dönem için gerekli olmadığını, gelecek eğitim hayatlarında da gerekli olduğu bilincini aşılıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz gelecekteki eğitim hayatlarında karşılaşacakları sorunların bir kısmını bu şekilde aşmış oluyorlar.


Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
+90 212 266 66 84
info@ekolders.com


Misyonumuz

Birebir ders başarıya giden yolda en önemli adımdır. Birçok nedenden dolayı öğrencilerimiz derslerinde sorunlarla karşılaşıyorlar. Bu durumda devreye Ekol Ders eğitimcileri girerek, öğrencilerimizin eksikliklerini tamamlarlar. Ekol Ders Eğitim Sistemini, butik dershanelerden ve diğer eğitim sistemlerinden ayıran en büyük özellikler şöyledir:

Ekol Ders eğitimcileri, öğrencilerine göre eğitim materyalleri hazırlarlar ve her öğrencinin anlama ve algılama özelliğine göre ders programı oluştururlar. Bunun yanı sıra her öğrenci için alanında uzman iki tane eğitimcimiz özel ders verir. Eğitimcilerimizin biri daimi olarak ders verir, ikinci öğretmenimiz öğrencimizde ki gelişmeleri takip eder. Öğrencideki gelişmelerin yakın takibi sayesinde başarısız olma gibi bir durumu ortadan kaldırmış oluruz.

Vizyonumuz

Ekol Ders eğitimcileri kendi hazırlamış oldukları materyalleri öğrencilerimize sunmaktadır. Bu materyaller öğrencinin gelişim sürecine göre basitten zora doğru giden bir metot ile hazırlanmaktadır. Ekol Ders eğitimcileri bütün öğrencilerimizin seviyesine özel materyaller hazırlamaktadırlar. Bu materyallerin öğrencilerimize özgü olması sayesinde öğrencilerimiz derslerini daha iyi takip edebilmekte ve derslerine karşı daha istekli olmaktadırlar.

Ekol Ders olarak değişen eğitim metotlarına rağmen bütün öğrencilerimize onlar için önemli ve gerekli olan eğitim hizmetini en kaliteli olarak vermeyi taahhüt ediyoruz.

Çünkü her birey özeldir.