Özel ders ile ilgili sıkça sorulan sorular

Derslerde tek öğrenci ile birebir çalışma taraftarıyız. Ama istenildiği takdirde 3 kişiyi aşmamak koşulu ile grup dersleri de gerçekleştirilebilir.

Ekol Ders alanın da uzman eğitimci kadrosu ile önemli başarılara sahiptir. Özel derse başlamadan önce öğrencilerimizin seviyelerini ölçüyoruz. Bu ölçümlerin sonuçlarına göre eğitim metotları uyguluyoruz. Bu yöntem sayesinde başarı oranlarını her zaman yukarılara taşıyoruz.

İletişim kısmında verilen telefon numaralarından bize ulaşarak problemlerinizi ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekol Ders her öğrencinin seviyesine göre eğitim vermektedir. Derslere başlamadan önce öğrencilerimizin eğitim seviyelerini ölçüyoruz. Öğrencilerimizin eğitim seviyesini farklı iki eğitimcimiz belirlemektedir. Eğitimcilerimizden biri dersleri vermekle görevli diğer eğitimcimiz de belli periyotlarda öğrencimizdeki gelişmeleri ölçmekle görevli olmaktadır. Bu sayede öğrencilerimize daha iyi bir eğitim vermiş oluyoruz.

Çünkü herkesin öğrenme ve algılama şekli farklıdır. Kişiye özel programlar sayesinde başarı oranını yükseltmeyi hedeflemekteyiz.Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com