Özel ders ilanları

Özel Ders İlanlanı

Ekol Ders, "Özel Ders İlanları" sayfasını özel ders almak ve özel ders vermek isteyenleri buluşturmak amacıyla oluşturduğu ve her hangi bir maddi çıkar gözetmediği bir hizmetidir. Amacımız özel ders vermek isteyen öğrencilere ücretsiz olarak özel ders ilanları sağlayarak eğitim bütçelerine yardımcı olmak. İstanbul gibi metropol de üniversite öğrenimi görmenin maddi külfetinin çok fazla olduğunun bilincinde olduğumuz için üniversiteli gençlere biraz katkımız olsun istiyoruz.

Özel ders ilanları sayfasında genel de İstanbul'daki özel ders hizmetine yöneliktir. Bazen Türkiye geneli ilanlarda bulunmaktadır.  

Özel derslerin yanı sıra proje bazlı veya yarı zamanlı işlerde paylaşıyoruz. Bunun amacı özel ders vermek istemeyen öğrenciler için farklı iş modelleri geliştirmektir.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu veya öğrencileri özel ders ve diğer ilanlar ile ilgili bilgiye ulaşmak için Ekol Ders İnternet sayfamızı ziyaret edebilir veya BounCampus facebook grubumuza üye olabilirler.

** Özel Ders İlanları sayfasındaki özel ders ve diğer ilanlar için yapacağınız anlaşmalar ilgili sorumluluk özel ders alan ile veren arasındadır. Ekol Ders her hangi bir sorumluğu kabul etmez. Ekol Ders ilan paylaşımında her hangi bir gelir beklentisi yoktur.

Ekol Ders