YKS Özel Ders


YKS Özel Ders

YKS özel ders talepleri sınav sistemi açıklandığı günden itibaren her geçen gün artıyor. Bu talebin sebeplerinden biri öğrencilerin yeni sisteme alışık olmayışları ve değişikliğe adapte olamayışları. Öğrenciler yeni sisteme uygun bir şekilde sınava hazırlanmak istiyor. Boğaziçi mezunu öğretmenlerimiz yeni sistemi son gelişmeleriyle takip etmekte ve öğrencilerin kısa sürede bu sisteme alışıp hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Önemli olan öğrencinin konuyu anlaması ve uygulayabilmesi olduğundan bunu başarmış bir öğrenci sistem ne olursa olsun istediği sonucu kolaylıkla elde edebilecektir. YKS özel dersi veren öğretmenlerimiz öncelikle öğrencileri sorumlu oldukları konularda etkin kılıp sonrasında sınavlarda yaptıkları sonuçları ileriye taşıyor.

YKS matematik özel ders

YKS matematik özel ders öğretmeni belki de piyasada en çok aranan öğretmen olabilir. Bunun sebeplerinden başlıcaları matematiğin geniş kitlelerce zorlanılan bir ders olması ve de her öğrencinin hayalindeki üniversiteye girmek için belli oranda matematikten başarı göstermek zorunda olması. YKS matematik özel ders öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesinden mezun olup öğrencilere matematiği nasıl sevdireceği, öğreteceği konusunda oldukça tecrübeliler. Her ne kadar asıl önemli olan sorumlu olunan konulardaki hakimiyet olsa da öğrenciler bir yarış içinde olduklarından rakiplerinin önüne geçmek için birçok yol izlemeliler. Öğretmenlerimiz konularda yeterli hakimiyeti kazandırmanın yanı sıra öğrencilere kısa ve garanti çözüm yollarını da öğretiyor.

YKS Türkçe özel ders

YKS Türkçe özel ders almak isteyen öğrencilere tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmen kadromuz özel ders veriyor. Türkçe sorularında yeterli nete ulaşamayan öğrencilerin üniversiteye girişte çok zorlanacağını biliyoruz, bu sebeple Türkçe dersinin hafife alınmamasını ve ufak bir eksikliğin bile zaman kaybetmeden kapatılmasını öneriyoruz. YKS Türkçe özel ders öğretmenlerimiz öğrencilerin okuduğunu anlama ve yorumlama becerilerini arttırıp testin büyük bir kısmını kaplayan anlam sorularında yüzde yüze varan başarıyı hedefliyor. Her öğrenci için özel çalışma metodu geliştiren tecrübeli öğretmenlerimiz öğrenciyle kurduğu başarılı iletişim sayesinde olumlu geri dönüş almakta zorlanmıyor. Öğrencinin Türkçe dersinde kendine güvenmesini ve sakin bir şekilde doğru düşünme yolları geliştirmesini sağlıyor.

YKS geometri özel ders

YKS geometri özel ders almak isteyen öğrenciler için deneyimli öğretmenlerimiz özel ders veriyor. Geometri pratiğin yoğun olduğu bir ders, bu sebeple öğretmenlerimiz öğrencilerin pratik yeteneklerini arttıracak onları hızlı düşünmeye sevk edecek bir eğitim metodu izliyor. Başarılı eğitmen geçmişlerinin de katkısıyla öğrencilerin karşısına çıkabilecek her soruya hakim olan öğretmenlerimiz bu soru tarzlarına karşı öğrencileri hazırlıyor, benzer tarzdaki sorularda da fikir yürütmelerini sağlıyor. YKS geometri özel dersleri konu anlatımından çok pratik eğitimle geçiyor. Öğrenciler yapamadıkları kısımları öğretmenlerimize gösteriyor ve öğretmenlerimiz bu yöne yoğunlaşıp öğrencinin eksik olduğu kısımları kapatarak gereken başarıyı elde ediyor.

YKS fizik özel ders

YKS fizik özel dersi fen alanında en çok ihtiyaç duyulan özel derslerden biri. Bunun sebebi fizik dersinin öğrencilerin çoğu tarafından zor bir ders olarak görülmesi. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenlerimiz öğrencilerin bu ön yargısını yıkmayı amaçlıyor. Yüzde yüz başarıya ulaşmak için sadece konuların tam anlamıyla bilinmesi yetmiyor, öğrenci kendine ve yapabileceğine inanmalı. Sistem ne olursa olsun fizik konusunu bilip uygulayabilen bir öğrenci hedeflediği sonucu elde edebilecektir. Bunun için de YKS fizik özel ders öğretmenine ve onun desteğine ihtiyaç duyması çok normal. Öğretmenlerimiz öğrencilerin zorlandığı ya da zorlana bileceği kısımları çok iyi bilip buna hızlı ve doğru bir yöntemle engel oluyor. Onlara kısa çözüm yolları öğreterek fizik sorusu çözmeyi daha eğlenceli hale getiriyor. 

YKS Özel Ders Öğretmeni

YKS Matematik Özel Ders

YKS Fizik Özel Ders

YKS Kimya Özel Ders

YKS Türkçe Özel Ders

YKS Matematik Özel Ders Öğretmeni

YKS özel ders alanında uzman öğretmen kadromuz ile İstanbul'un bütün semtlerinde hizmet veriyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz bilinci ile yaklaşıyoruz.