LGS Özel Ders


LGS Özel Ders

LGS özel ders ihtiyacı sistem değişiklikleriyle daha da artmış durumda. Değişen sisteme hazır olmadığını düşünen öğrenciler büyük bir telaş ve stres içerisinde. LGS özel ders öğretmeninden de bekledikleri konu anlatımı ve sınava hazırlık dışında yeni sisteme hazırlamaları ve gerginliklerini azaltıp öz güven kazandırmaları. Öğretmenlerimiz öğrencilerin bu haklı telaşını anlıyor ve onlara destek olmaya hazır. Sistematik bir şekilde ilerleyip Türkiye'nin en başarılı eğitmenlerince eğitilmiş öğretmenlerimiz kendi öğrencilerine tecrübelerini başarıyla aktarıyor. Öğretmenlerimiz sistemdeki değişiklikleri gün gün takip etmiş ve öncelikle kendilerini bu sisteme hazırlamışlardır. Öğrencilere destek olurken öğretmenlerimizin kafasında herhangi bir soru işareti olmayacağından emin olabilirsiniz. 

LGS' ye hazırlık için en doğru adres, Ekol Ders.

LGS matematik özel ders

LGS matematik özel ders konusunda tereddüt yaşayan öğrenci ve velilerimiz için tamamı Boğaziçi Üniversitesinden mezun öğretmenlerimizi öneriyoruz. LGS’ye hazırlanan öğrencilerin matematikte ne kadar zorlandığını biliyoruz ve onları rakiplerinden ayırmak için matematikte olması gereken yetkinliğe ulaştırmayı hedefliyoruz. Öğretmenlerimiz matematik dersinde öğrencilere akademik katkının yanı sıra psikolojik katkılarda da bulunuyor. Öğrencileri yapabileceklerine inandırıyor, matematiğin korkulması gereken bir ders olmadığına inandırıyor, rakiplerinin de ayni hisler içinde olduğunu hatırlatıp onların önüne geçmek için yapmaları gerekeni öğretiyor. LGS matematik özel ders öğretmenlerimiz yıllardır bu işi yapıyor ve öğrenciyle kurdukları güçlü iletişim sayesinde yaşanacak hayal kırıklıklarının önüne geçebiliyor. 

LGS Türkçe özel ders

LGS Türkçe özel ders veren öğretmenlerimiz öğrencilerin hızlı okuma ve anlama, okuduğunu yorumlayabilme yeteneklerini ölçüyor ve bu yeteneklerinin artması için çalışmalar yürütüyor. Uzun paragrafların ya da karmaşık cümlelerin öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkmasını hedefleyen öğretmenlerimiz aynı zamanda dil bilgisi konusunda da öğrencilerin donanımsal eksiklerinin kalmamasını sağlıyor. LGS özel Türkçe dersinin ihtiyaç olmasının bir sebebi de çoğu öğrencinin Türkçe sorularında ayrılan süreden fazlasını kullanmaları. Sınavlarda doğru bilmenin yanında süreyi verimli kullanmak da oldukça önemli. Öğretmenlerimiz çalışmalarıyla öğrencilerin Türkçe testi için ayrılan sürenin üzerine çıkmalarını engelliyor, bunun yanında bu süreyi minimuma indirerek süre arttırmayı hedefliyor. Bu artan süreyi öğrenci diğer dersler için ya da Türkçe dersinde olası dikkatsizlik hatalarını fark etmek için kullanabilir. 

LGS fen bilimleri özel ders

LGS fen bilimleri özel ders öğretmeni arayan veliler ve öğrenciler için Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenlerimiz doğru karar. Aldıkları kaliteli eğitimle güvenilir adres olduklarını söylemek çok kolay. Öğrencilerin fen bilimleri dersinde zorlanması ve hedefledikleri netlere ulaşamaması durumunda doğru öğretme taktikleri ve akılda kalıcı ders anlatım metotlarıyla öğrencilere hem dersi sevdiriyor hem de öz güven kazandırıyor öğretmenlerimiz. Fen bilimleri dersi için birçok öğrenciyle çalışmış öğretmenlerimiz öğrencinin her hafıza bölümüne hitap eden anlatım yöntemleri uygulayıp bu dersin akılda kalıcılığını arttırıyor. Aynı zamanda soru çözerken izlenmesi gereken yollara, kısa ve etkin çözümlere öğrencileri alıştırıyor. Bu sayede öğrencilerin hedefledikleri lise için gereken netlere ulaşmalarını sağlayıp başarılı geçmişlerine daha nicelerini eklemenin haklı gururunu yaşıyor. 

LGS İngilizce özel ders

LGS İngilizce özel ders taleplerinin artmasıyla Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmen kadromuz İngilizce özel derslerini sınava hazırlık amaçlı da vermeye başladı. İngilizcenin hayatımızdaki yerinin farkında olan veliler aynı zamanda sınavdaki öneminin de farkındalar, her ne kadar LGS İngilizce özel dersi isteseler de öğrencilerinin günlük hayatta kullanacakları dilde de gelişme olmasını istiyorlar. Öğretmenlerimiz öğrencileri hem LGS’ye hazırlıyor hem de günlük konuşma için temeller atıyor. İngilizcenin sınavlarda nasıl soru tarzlarına sahip olduğunu bilmek bu durumda çok önemli, öğretmenlerimiz öğrencileri bu soru tarzlarına hazırlıyor. Öğrencilerin İngilizce okuma, okuduğunu anlama ve yorumlayabilme yeteneğini arttıran öğretmenlerimiz öğrencilere gereken dil bilgisini de kazandırıp kelime haznelerini olabildiğince geliştirmeyi amaçlıyor. Hafızada kalıcı ezber teknikleriyle kelime ezberlerini kolaylaştırarak hem LGS hem de günlük hayat için öğrencinin dağarcığına birçok kelime katıyorlar.

LGS özel ders öğretmenlerimiz sayesinde çocuklarınız LGS konularını çok daha iyi kavrayacaklar.

  • LGS özel ders
  • LGS matematik özel ders
  • LGS fen bilimleri özel ders

  • LGS Türkçe özel ders
  • LGS inkilap tarihi ve Atatürkçülük
  • LGS İngilizce özel ders 

Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmen ve öğretmen adaylarından oluşan uzman kadrosu ile Ekol Ders öğretmenleri hiç zaman kaybetmeden yeni sınav sistemini eniyi şekilde araştırıp, inceleyip öğrenciler için anlamışlardır. Öğrenciler için en iyi çalışma yöntemleri ile ilgili bir ortak noktaya varılmıştır. 8. sınıf öğrencileri yaşlarından dolayı iyi bir lisede eğitim almanın iyi bir üniversitede okumak için en önemli bir anahtar olduğunun farkında değiller. Ekol Özel Ders öğretmenleri, öğrencileri sınavlara hazırlamanın yanında,LGS özel dersi sayesinde LGS sınavının öneminin farkına varmalarını sağlamaktadırlar. Gelecek hayatınızda iyi bir üniversite de eğitim almak için iyi ve donanımlı bir lisede eğitim almanın katkısının çok önemli olduğunun farkına varmak gerekli. Öğrenciye özgü bir program ve özel ders takviyesi ile öğrencilerimiz daha başarılı bir sonuç alacaklarından emin olabilirsiniz. Sene sonu başarısı direkt olarak iyi bir lise de eğitim görmeyi etkilemektedir. Ekol Dersin tecrübeli LGS özel ders öğretmenlerinin yardımları ile çocuklarınız verimli bir çalışma dönemi geçireceklerdir. Dersten daha önemli olan bir konu daha varsa o da gelecekte başarılı olacak bireyler yetiştirmektir. 
Hayallerinizi gerçeğe çevirmek için sizleri de kurumumuza bekliyoruz. Sizler de LGS de güzel bir derece ve iyi bir liseye sahip olmak istiyorsanız tam aradığınız adreste, Ekol Ders. Ekol Özel Ders Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmenlerden oluşan zengin eğitimci kadrosu ile her daim hizmet vermeye hazırdır.
Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerimizden alacağınız LGS özel dersleri sayesinde iyi bir lise kazanma şansını kaçırmayın. LGS özel derslerimizde sadece sınava yönelik dersler değil aynı zamanda eğitim koçluğu fırsatını kaçırmayın.