Özel Ders


Özel Ders

İstanbul'da özel ders veren öğretmenler için tecrübeli öğretmen arıyorsanız Ekol Ders tam size göre. Alanında uzman ve etkili özel ders öğretmenlerimiz ile İstanbul'da özel ders hizmeti veriyoruz. Öğrencilerimizin hem okul sınavlarına hem de LGS, TYT, AYT gibi genel sınavlarına hazırlıyoruz. Öğretmenlerimiz hem etkili ders anlatımları hem de size yönelik ders programları ile birlikte rehberlik hizmeti de veriyorlar. Öğrenciler bizim geleceğimiz misyonu ile hareket eden öğretmenlerimiz bütün öğrencilerimizi aynı sevgi ve hürmet ile eğitimlerine katkı sağladıklarından emin olabilirsiniz.

İstanbul'da özel ders ihtiyacını kurumsal oluşumlardan sağlamaktadır ve bu sektörde Ekol Ders kadar güvenilir bir kurum olmadığı için öğrenciler bizleri tercih etmektedirler. Başarının sırrı LGS, TYT, AYT gibi sınavlarda üstün sıralamalar elde etmekten geçer, fakat bununla sınırlı değildir. İngilizce, geometri, matematik, edebiyat, Türkçe, coğrafya, fizik, kimya özel dersleri ile öğrencinin uzman kadromuzdan edindiği şey yerleşmiş bilgidir. Böylece TYT sınavında matematik netleri yüksek olan öğrenci, iki sene sonra AYT sınavında da aynı başarıyı sergileyecek, aynı şekilde LGS'de bu başarısını gösterecek ve özel ders imkanlarımız sayesinde yerleşik bir birikim sahibi olduğunu kanıtlayacaktır.

LGS özel ders için en doğru adrestesiniz.

LGS 'de başarıyı yakalamak, istediğiniz liselere kolaylıkla gidebilmek tamamen sizin elinizde! Eğer sizler de Ekol Özel Ders'i tercih ederseniz göreceksiniz ki tüm bu isteklerinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Boğaziçili hocalardan ya da Boğaziçi mezunu öğretmen veya öğrencilerden oluşan zengin eğitimci kadromuz ile gelin sizlerin hayallerini de gerçekleştirelim!

LGS liseye geçiş döneminde olan öğrencilerimiz için hayatlarında bir dönüm noktası teşkil eder. İyi bir liseye gidebilmek ve eğitim hayatlarına iyi okullarda devam edebilmek için LGS bir çıkış kapısıdır. Henüz ilkokul düzeyince olan öğrencilerimiz için LGS ağır bir yüktür elbette ki. Küçücük yaşlarda büyük sorumluluklar verilir çocuklarımıza.

TYT AYT özel ders veren Boğaziçili öğretmenler için Ekol Ders.

TYT AYT özel ders alabileceğiniz Ekol Derste her sınıfa ve derse yönelik özel dersler verilmektedir. Ekol Derse gelerek Boğaziçili hocalardan matematik özel dersi, Türkçe özel dersi, fizik özel dersi, geometri özel dersi, tarih özel dersi, coğrafya özel dersi, kimya özel dersi, biyoloji özel dersi, edebiyat özel dersi, yabancı dil özel dersleri, ilkokul ve ortaokul özel derslerini alabilirsiniz. Ekol Derste her özel ders Boğaziçi'nin ilgili bölümlerinde eğitim almış tecrübeli hocalarca verilir. Hocalarımız ders öncesinde öğrencinin eksiklerini belirleyerek özel ders içeriğini buna uygun şekilde belirler. Bunun yanı sıra derslerde bol örnek soru çözümüyle öğrenciler TYT AYT, SAT, IB, AP, LGS gibi sınavlara da hazırlanır. Sınavlarda başarılı olmanın yollarını iyi bilen Boğaziçili hocalarımız etkili ders anlatımlarına ek olarak öğrencilerimize danışmanlık da yapmaktadır. Boğaziçili hocaların rehberliğinde yürüteceğiniz çalışma programlarıyla her alanda başarıyı yakalamanız hayal olmayacak.

LGS, TYT, AYT özel ders için doğru tercih, Ekol Ders.

LGS, TYT, AYT özel ders neden Ekol Dersten alınmalı? Alanında uzman Boğaziçili hocaları yada Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşan eğitimci kadrosu ile özel derse yeni bir soluk getiren kurumumuz, seçkin derslikleri ile LGS, TYT, AYT de başarıyı yakalamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi Ekol Özel Ders olarak sizlere aradığınız eğitim anlayışınızı ayağınıza kadar getiriyoruz. Gelin sizler de bizimle aradığınız başarıyı Ekol Özel Ders ile yakalayın. Üniversite önündeki 2. ve son engel olan TYT, AYT sınavı tüm lise son öğrencilerimizin korkulu rüyası haline gelmiş bir sınavdır. Hayatınızın en önemli dönemlerinden geçtiğiniz bu süre içerisinde sınavlara iyi hazırlanabilmek ve iyi bir üniversiteye gidebilmek için son adımıdır TYT, AYT.

Boğaziçi Üniversitesi mezunu eğitmenlerle her alanda ve her seviyede bu kalitede özel ders hizmeti sunan kurumumuz öğrenci başarısını kurumsal başarı olarak kabul etmekte ve geleceğini başarı ile inşa eden öğrencilerimiz sayesinde büyümektedir. Sahip olduğu prestiji de buna borçludur. Sizleri de aramızda görmek ve gelecek yıllarda isminizi gurur listemize eklemekten mutluluk duyarız.