TYT Özel Ders


TYT Özel Ders

TYT özel ders için Ekol Ders ekibi size en iyi hizmeti sunmaktadır. TYT özel ders alanında uzman öğretmenlerimiz çocuklarınızın TYT ve AYT sınavlarında iyi sonuçlar alması için gerekli desteği sağlamaktadır. TYT özel dersi verdiğimiz öğrencilerde ilk önce çalışma modeli oluşturuyoruz. Öğrencilerimiz TYT özel derslerinde önce nasıl çalışmalarını öğreniyorlar. Verimli çalışma metotları sayesinde konular daha iyi ve hızlı anlaşılıyor.

TYT sınavına hazırlanmadan önce mutlaka sınav hakkında bilgi edinmeniz gerekli. Siz değerli velilerimize TYT hakkında bilmeniz gereken bilgileri bu sayfada anlatacağız. Nasıl bir sınav ile karşılaşacağımızı bilmemiz iyi bir yol haritası çıkarmamız açısından önemli.

TYT - Temel Yeterlilik Sınavı Nedir?

TYT (temel yeterlilik testi ) üniversiteye giriş sisteminde ilk oturum sınavıdır. Öğrencilerin temel yeterliliklerini ölçen bu sınav türkçe matematik ağırlıklı olup toplamda 120 sorudan oluşmaktadır. Bu 120 soru için verilen süre ise 135 dakikadır. Soruların içeriği 9 ve 10. sınıflardan çıkmasıyla bundan önceki üniversite giriş sistemindeki ilk oturum olan YGS'ye benzese de birtakım farklılıklar bulunuyor. Örneğin TYT'de Türkçe ve Matematik bölüm derslerinden 40'ar soru varken sosyal ve fen bilimleri derslerinden 20 şer soru var.

Hayalini kurdukları üniversiteye girmek isteyen öğrenciler öncelikle bu ilk oturumdan hedefledikleri puanı almalılar. Bu süreçte öğrencilerin süreci başarıyla tamamlayabilmeleri için desteğe ihtiyaçları oluyor. Bizler Ekol Ders ekibi olarak öğrencilerin hedeflerine ulaşma yolunda onlara ışık tutuyoruz. Değişen sınav sistemine hakim öğretmenlerimiz öğrencilere yol gösteriyor ve o yolu birlikte yürüyor.

Üniversite sınavına destek almadan hazırlanmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Değişen sınav sistemine bazı soru bankaları bile ayak uyduramazken öğrencilerin ayak uydurması çok zor. Tecrübeli öğretmenlerimiz süreçleri günü gününe takip ediyor ve ÖSYM’nin sormayı hedeflediği tarzda sorularla ve bu soruların örnek çözümleriyle öğrencileri önceden hazırlıyor. Sınavdan çıkan birçok öğrenci soru tarzlarını yabancı bulurken tecrübeli ve yenilikleri takip eden öğretmen kadromuzla hazırlanan öğrenciler sınav sorularını gördüklerinde şaşırıp afallamıyor. Bu da bizi diğer birçok öğretmen ve ekipten farklı kılıyor.

TYT özel ders öğretmeni gerekli mi?

TYT özel ders öğretmenlerinden ders almadan başarılı olunabilir mi? Öğrenciler kendi çalışarak başarılı olabilirler, bu konuda şüpheniz olmasın. Fakat uzun bir maraton olan TYT sınavına hazırlık dönemi aynı zamanda çok yorucu. Bir de uzun soluklu bu hazırlık sürecine sürekli değişen sınav sistemlerini de eklediğinizde çocuklarınızın nasıl bir zorlukla karşı karşıya olduklarını daha iyi anlayacaksınız. Bu zorlu süreci daha verimli atlatmaları için tecrübeli  TYT özel ders öğretmenlerine ihtiyaç vardır.

TYT matematik özel ders

TYT matematik özel ders almanız neden çok önemli? TYT matematik soruları artık sadece bilgiye dayalı değil aynı zaman da okuduğunu anlama ve anladığını denkleme dökebilmenizi istiyor. Karmaşık gibi görünen TYT matematik sorularının üstesinden rahatlıkla gelebilmeniz için TYT matematik öğretmenlerimizden alacağınız takviyeler ile daha başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.

TYT özel ders öğretmeni

TYT matematik özel ders

TYT fizik özel ders

TYT geometri özel ders

TYT kimya özel ders

TYT Türkçe özel ders

TYT özel ders veren öğretmenler

TYT özel ders öğretmeni ve hocaları

TYT özel ders veren Boğaziçili öğretmenler

TYT matematik, geometri, fizik, kimya ve Türkçe özel ders öğretmenleri için mutlaka Ekol Ders öğretmenleri ile görüşmeden karar vermeyiniz.