ilkokul öğrencisine özel ders

ilkokul öğrencisine özel ders

İlkokul öğrencisine özel ders için Ekol Özel Ders Merkezidir.

İlkokul öğrencisine özel ders kişilerin tecrübeli olması başarı için en önemli faktör. Ekol Özel Ders Merkezini diğer özel ders kurumlarından ayıran en temel özellik başarılı ve deneyimli öğretici kadrosudur. Merkezimizde özel ders veren hocalarımızın tamamı alanlarından uzman ve tecrübeli kişilerdir. Hocalarımız aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesinin ilgili alanlarında eğitim görmüş ya da görmekte olan kişilerden oluşur. İlkokul öğrencisine özel ders veren kişiler de yine Boğaziçili ve tecrübelidir. Bu noktada hocalarımıza kesinlikle güvenebilirsiniz. İlkokul öğrencilerin eğitim hayatına ilk adım attıkları yıllardır. Bu yıllarda sağlam bir temel oluşturan öğrenciler eğitim hayatları boyunca büyük rahatlık yaşarlar. İlkokul sürecinde başarılı olan öğrencilerin iyi bir liseye ve iyi bir üniversiteye yerleşme şansı çok daha yüksektir. İlkokulda yeterli başarı gösteremeyen öğrenciler kendilerinin başarısız olduğu hissine kapılır ve öz güvenini yitirir. Bu da bütün eğitim hayatı boyunca öğrenciyi etkiler. Bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak ilkokul öğrencisine özel ders ile çocuklarımıza sağlam bir temel atma gayreti içerisindeyiz. Hocalarımız onlara dersleri sıkmadan ve etkili bir şekilde öğretecekler. Boğaziçili hocalarımızın kendilerine has anlatım teknikleri sayesinde çocuklarınızın çok daha hızlı öğrendiğini göreceksiniz.

İlkokul öğrencisine özel ders kapsamında ilkokul öğrencilerimize her alana yönelik özel ders hizmeti sunuyoruz.

ilkokul 1. 2. 3. 4. sınıf öğrencilerine özel ders, ilkokul özel dersi veren tecrübeli öğretmenler hocalar, sınavlara ödevlere yardımcı üniversite öğrencisi, ilkokul öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar


İlkokul özel ders veren Boğaziçili öğretmenlerimiz ile mutlaka tanışın. Tecrübeli özel ders öğretmenlerimiz ile çocuklarınızın eğitimine katkı sağlıyoruz.

İlkokul öğrencinin ihtiyacına göre matematik özel dersi, Türkçe özel dersi, sosyal bilgiler özel dersi, fen ve teknoloji özel dersi, yabancı dil özel dersi alabilirsiniz. Özel derslerimizin tamamı alanlarına hakim Boğaziçili hocalarımız tarafından verilir. Özel dersler ile öğrencilerimizin konuları en iyi şekilde öğrenmeleri ve gerekli pratikliği kazanmaları hedeflenir. Bizler ezberci bir eğitim etkili olmadığı düşüncesindeyiz. Ezberlenen bilgiler çabuk unutulmaya da mahkumdur. Bu yüzden hocalarımız dersleri ezberletmek yerine etkili bir şekilde öğretirler. Bu sayede çocuklarınız öğrendiklerini unutmadan kalıcı bir şekilde öğrenecekler. Bu da onlara sınavlarda yüksek başarı sağlayacak. Özel ders veren hocalarımız ders anlatımının yanı sıra rehberlik hizmeti de vermektedir. Hocalarımızın rehberliğinde çocuklarınız erken yaştan çalışma disiplini kazanır. Erken yaşta edinilen bu disiplin öğrencinin hayatı boyunca ona yardımcı olur. İlkokul çağındaki bir çocuğun yalnız başına etkili bir ders çalışma programı yürütmesi çok zordur. Bu noktada hocalarımız onlara gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

İlkokul öğrencisine özel ders için sizler geç kalmadan Ekol Özel Ders Merkezimize bekliyoruz.

İlkokul özel ders öğretmeni için Ekol Dersin Boğaziçili ve alanında uzman öğretmenleri ile tanışmadan karar vermeyin.

İlkokul özel dersİlkokul matematik özel ders
İlkokul fen bilimleri özel dersilkokul Türkçe özel ders
İlkokul İngilizce özel dersilkokul okuma yazma özel ders

İlkokul özel ders için telefonla bize ulaşarak da özel ders kaydınızı yaptırabilirsiniz. Özel derslerin yer, gün ve saatleri de sizlere uygun şekilde belirlenir. Özel ders için hafta içi ya da hafta sonu bürgün tercih edebilirsiniz. Dersleri ofisimizde alabileceğiniz gibi evlerinizde de alabilirsiniz. Boğaziçili hocalarımız İstanbul'un her semtinde özel ders hizmeti sunmaktadır. Bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız. Merkezimizde ilkokul öğrencisine özel ders verildiği gibi ortaokul öğrencisine, lise öğrencisine ve üniversite öğrencisine de özel ders verilmektedir.

ilkokul 1. 2. 3. 4. sınıf öğrencilerine özel ders, ilkokul özel dersi veren tecrübeli öğretmenler hocalar, sınavlara ödevlere yardımcı Boğaziçili öğretmenler