Editör Girişi
Giriş yap

YGS özel ders


YGS özel ders

YGS özel ders için en doğru adrestesiniz. Tecrübeli özel ders öğretmenlerimizin rehberliğinde YGS sınavına hazırlanarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. YGS özel dersi verdiğimiz öğrencilerde ilk önce çalışma modeli oluşturuyoruz. Öğrencilerimiz YGS özel derslerinde önce nasıl çalışmalarını öğreniyorlar. Verimli çalışma metotları sayesinde konular daha iyi ve hızlı anlaşılıyor. Çalışma metodundan sonra tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından YGS özel dersin ilk bölümlerinde öğrencilerimizin eksikleri tespit ediliyor. Bu eksikleri gidermek için öğretmenlerimiz YGS özel ders programlarını oluşturuyorlar. Dönem boyunca YGS özel derste bu sistem uygulanıyor. Bu sayede öğrencilerimizi dersleri daha iyi anlamalarını sağlıyoruz.

İyi bir üniversite hayalleri kuran ve hayallerinin peşinden koşmak isteyen öğrencilerimiz , Ekol Özel Ders olarak Ygs özel dersi veren Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşan çok özel hocalarımız ile sizleri hayallerinize her geçen gün daha da yaklaştırıyoruz! Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin karşılarına çıkacak ilk engel Ygs sınavıdır. Bu sınavda istediği başarıyı ve belli bir puanı yakalayamayan öğrencilerimize bir sonraki sınava girme hakkı dahi verilmemektedir. Bu açıdan bakıldığında Ygs sınavı üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için keskin bir virajdır. Tüm bu sınavlar öğrencilerimizin psikolojileri üzerinde de aşırı baskılara sebep olmaktadır.

YGS özel ders ile üniversiteye bir adım daha yaklaşın.


YGS özel ders ile rakiplerinize fark atma fırsatını kaçırmayınız.

YGS nedir?

YGS özel ders ile sadece dersler ile değil aynı zamanda sınav sistemi hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Öğrenciler öncelikle gireceği sınavı da tanımalıdır. Ne ile karşı karşıya olduğunu da bilmelidir. Öğrencilerin üniversite hayatına atılmalarında ki ilk engel YGS olarak karşımıza çıkmaktadır. YGS nedir?. YGS, orta öğretimden, yüksek öğretime geçiş sınavının ilk aşaması olarak bilinmektedir. Üniversiteye geçişte, ikinci aşama olan LYS’ye girmek için baraj teşkil eder ve YGS, LYS puanının %40’ını oluşturmaktadır. YGS ile girilebilecek 4 yıllık ve 2 yıllık bölümler vardır.

Veliler de bu baskıları az da olsa hafifletebilmek ve hem okul hem de üniversite sınavları için çocuklarına yardımcı olabilmek adına ek ders yoluna gitmektedir. Bu iş için yararlanılabilecek binlerce kurum ve öğretmen bulabilmeleri mümkündür velilerimizin. Özel dersler , dershaneler gibi seçeneklerden faydalanabilirler. Kendileri için en uygun kurumu ve en uygun hocayı belirleyebilmek velilerimizin elindedir elbette. Seçim yapmanıza yardımcı olabilmek ve sizlere bilgi verebilmek amacıyla biraz kurumumuzdan bahsedelim. Ekol Özel Ders her biri birbirinden değerli ve alanında tanınmış Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşan benzersiz eğitimci kadrosu ile her daim tercih sebebi olmuştur. Hocalarımız her öğrencimize kişiye özel hazırladıkları programlar ile başarıyı yakalamaktadır. Her öğrencinin eksiklerinin tespit edilip üstüne gidildiği bir sistem uygulayarak tüm açıkları hızla kapatılıp sınavlara tam olarak hazır hale getirilmektedir. Bu sayede de öğrencilerimiz rakiplerinden çok daha avantajlı durumlara gelmektedir.

YGS özel dersi mutlaka tecrübeli öğretmenlerden alınız.


İyi bir meslek ve arkadaş çevresine sahip olmanın, hayata en iyi şekilde hazırlanmanın yolu iyi bir üniversitede eğitim almaktan, iyi bir üniversite eğitimi almanın yolunun da kaliteli bir lise eğitiminden geçtiğinin farkındayız. İyi bir üniversitede öğrenim görebilmek için, bireylerin çok iyi bir şekilde eğitim almaları gerekmektedir. Birçok öğrenci dershanelere giderek veya YGS özel ders alarak iyi bir üniversiteye gidebilmenin hayalini kurmaktadırlar. Ekol Ders olarak, öğretmen kadromuzun hepsi alanında uzman ve Boğaziçi üniversitesi mezunu öğretmenlerden ve halen lisans eğitimi gören öğretmen adaylarından oluşmaktadır. Ekol Ders olarak bizler her öğrenciye bireysel ihtiyaçlarına göre belirli plan ve programlar hazırlamaktayız. Takip sistemimiz sayesinde her öğrencinin eksikleri belirlenip telafi edilmekte ve öğrenmenin gerçekleşip gerçekleşmediği sonraki derslerde kontrol edilmektedir. Her öğrenci iyi bir eğitimi hak etmektedir ve Ekol Ders olarak öğrencilerin iyi bir üniversiteye gitmeleri için elimizden gelen bütün tecrübelerimizi onlara sunmaktayız.

Bizleri tercih eden öğrencilerimiz de kendilerindeki gelişimin farkına vararak bir şeyleri başarabileceklerine olan inançları da atmakta ve daha da motive hale gelmektedir. Ekol Özel Ders olarak Ygs için özel ders veren alanında uzman Boğaziçili hocalardan ya da Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşan hocalarımız ile sizlere başarı teminatı vermekteyiz. Sizler de Ygs için  Ekol Özel Ders i  tercih ederek rakiplerinize fark atabilir ve Ygs sınavında başarıyı yakalayabilirsiniz.

Unutmayın! YGS, iyi bir üniversite ve iyi bir geleceğin ilk anahtarıdır.