Editör Girişi
Giriş yap

TEOG özel ders


TEOG özel ders

Teog özel ders ile Teog sınavında alacağınız iyi bir derece ile iyi bir lisede eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. İyi lise sayısının az olmazı ve liseye gidecek öğrenci sayısının çok fazla olması çok ciddi sıkıntılar doğurmaktadır.

TEOG özel ders için en doğru seçim Ekol Ders.

TEOG özel ders için tecrübeli öğretmen arıyorsanız en doğru adres, Ekol Derstir. Tamamı Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerden oluşan kadrosu ile öğrencilerimizi TEOG sınavına hazırlıyoruz. bizi tercihe etmenizin en önemli nedeni başarı odaklı çalışan bir sisteme sahip olmamızdan kaynaklıdır. Ekol Dersin tecrübeli öğretmen kadrosu sadece TEOG özel dersi vermiyor, aynı zamanda sürekli değişen eğitim sistemini sürekli takip ediyor. Öğretmenlerimiz TEOG özel derslerini en güncel müfredata göre işlemektedir. 

TEOG sınavı öğrencilerin iyi bir lisede eğitim alması için çok önemli. Öğrenciler liselere TEOG sonuçlarına göre yerleştirilecek. İyi bir lise de eğitim almak, iyi bir üniversiteyi kazanmak için şart. Kısacası çocuklarımızın iyi bir geleceği olması için TEOG sınavından itibaren bütün sınavlarda iyi dereceler yapmaları gereklidir.

Teog özel ders için tecrübeli öğretmen tercih edilmeli.


Teog da başarıyı yakalamak, istediğiniz liselere kolaylıkla gidebilmek tamamen sizin elinizde! Eğer sizler de Ekol Özel Ders i tercih ederseniz göreceksiniz ki tüm bu isteklerinize kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşan zengin eğitimci kadromuz ile gelin sizlerin hayallerini de gerçekleştirelim! Teog liseye geçiş döneminde olan öğrencilerimiz için hayatlarında bir dönüm noktası teşkil eder. İyi bir liseye gidebilmek ve eğitim hayatlarına iyi okullarda devam edebilmek için Teog bir çıkış kapısıdır. Henüz ilkokul düzeyince olan öğrencilerimiz için Teog ağır bir yüktür elbette ki. Küçücük yaşlarda büyük sorumluluklar verilir çocuklarımıza.

İşte tüm bu süreçte bilinçli olabilmek ve çocuklarımıza yardımcı olabilmek için onlara profesyonel kurum ve kişilerden yardımlar aldırmak , çocuklarımızın yüklerini bir parça da olsa hafifletecektir. Elbette pek çok kurum bu amaçla hizmet vermektedir. Velilerimiz internet üzerinden yada bizzat yapacakları araştırma sayesinde görecekler ki binlerce eğitim kurumu vardır. Binlerce eğitim kurumu arasından seçim yapmak da velilere düşmektedir tabii ki. Çocukları için en iyi kurumu ve en iyi hocayı bulabilmek her velinin istediğidir. Peki  özel ders yada dershaneler arasından en çok tercih edilen hangisidir işe ilk olarak oradan başlamalı. Her zaman özel dersin öğrencilere daha fazla katkı sağladığı savunulmuştur. Sebebi ise özel derste birebir eğitim  fırsatı yakalamalarıdır. Peki neden Ekol Özel Ders tercih sebebi biraz da bundan bahsedelim. Ekol Özel Ders  diğer kurumlara nazaran benzersiz eğitimci kadrosu ve muhteşem çalışma alanları ile her zaman ön plana çıkmış bir kurum olmuştur. Her bir hocamız alanının en iyisi olan Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşmaktadır ve bu da bizi her daim tercih sebebi haline getirmektedir.

TEOG özel ders sayesinde öğrencilerimizin eksikliklerini doğru tespit ederek daha başarılı eğitim almalarını sağlıyoruz. Tecrübeli hocalarımızın hazırladığı materyaller sayesin de öğrencilerimizin karşılaşabilecekleri bütün soru tiplerini çöze bilme yeteneği kazanmalarını sağlıyoruz. TEOG özel derslerine başlamadan önce her öğrenci için ayrı çalışma programları oluşturuyoruz. klasik eğitim metotları yerine her öğrenci için kendine en uygun program sayesinde hem sıkılmıyor hem de başarılı oluyorlar.

  • Teog özel ders
  • Teog matematik özel ders
  • Teog fen bilimleri özel ders

  • Teog Türkçe özel ders
  • Teog inkilap tarihi ve Atatürkçülük
  • Teog İngilizce özel ders 

Teog nedir ve Teog iyi bir lise için ne kadar önemlidir?

Teog sınavı nedir?

2013-2014 yılında bilindiği üzere Seviye Belirleme Sınavı (SBS) kaldırılmış, yerine Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) getirilmiştir. Bu sınav öğrencilerimizin ve özellikle velilerimizin aklını karıştırmıştır. TEOG sınavı dönem içinde yapılacaktır. Öğrenciler iki sınavı olan derslerinden ilkinde, üç sınav olan derslerinden ise ikincisinde merkezi sınava tabi tutulacaklardır. Toplamda 6 tane farklı dersten sınav olacaksınız. Bu dersler; Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi, Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Yabancı dildir. TEOG özel ders paketlerimizde bu derslerin hepsi mevcut. 2013-2014 yılında sınava sadece 8. Sınıf öğrencileri alınmıştı ve bundan sonrada bu durum değişmeyecek. Fakat 2015-1016 eğitim öğretim yılında artık 6. ve 7. sınıf öğrencileri TEOG sınavına alınacak fakat yıl sonu ortalamaları TEOG sonucuna eklenecektir.. Bu sınavlar ve okulda yapılan diğer sınavlar ölçüt alınarak toplanan puanlar ile öğrenciler liselerini seçeceklerdir. Sınavlar dönemlerin ikinci aylarında oldukları için, daha erken iyi bir çalışma programı ile çalışarak ancak alabileceğinizi unutmayın. Bu noktada özel dersin önemi artmaktadır.


Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmen ve öğretmen adaylarından oluşan uzman kadrosu ile EKOL DERS öğretmenleri hiç zaman kaybetmeden yeni sınav sistemini eniyi şekilde araştırıp, inceleyip öğrenciler için anlamışlardır. Öğrenciler için en iyi çalışma yöntemleri ile ilgili bir ortak noktaya varılmıştır. 8. sınıf öğrencileri yaşlarından dolayı iyi bir lisede eğitim almanın iyi bir üniversitede okumak için en önemli bir anahtar olduğunun farkında değiller. Ekol Özel Ders öğretmenleri, öğrencileri sınavlara hazırlamanın yanında,TEOG özel dersi sayesinde TEOG sınavının öneminin farkına varmalarını sağlamaktadırlar. Gelecek hayatınızda iyi bir üniversite de eğitim almak için iyi ve donanımlı bir lisede eğitim almanın katkısının çok önemli olduğunun farkına varmak gerekli. Öğrenciye özgü bir program ve özel ders takviyesi ile öğrencilerimiz daha başarılı bir sonuç alacaklarından emin olabilirsiniz. Sene sonu başarısı direkt olarak iyi bir lise de eğitim görmeyi etkilemektedir. Ekol Dersin tecrübeli Teog özel ders öğretmenlerinin yardımları ile çocuklarınız verimli bir çalışma dönemi geçireceklerdir. Dersten daha önemli olan bir konu daha varsa o da gelecekte başarılı olacak bireyler yetiştirmektir. 

Hayallerinizi gerçeğe çevirmek için sizleri de kurumumuza bekliyoruz. Sizler de Teog da güzel bir derece ve iyi bir liseye sahip olmak istiyorsanız tam aradığınız adreste Ekol Özel Derstesiniz. Ekol Özel Ders Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmenlerden oluşan zengin eğitimci kadrosu ile her daim hizmet vermeye hazırdır.

Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerimizden alacağınız TEOG özel dersleri sayesinde iyi bir lise kazanma şansını kaçırmayın. TEOG özel derslerimizde sadece sınava yönelik dersler değil aynı zamanda eğitim koçluğu fırsatını kaçırmayın.