Editör Girişi
Giriş yap

LYS özel ders


LYS özel ders

LYS özel ders öğretmeni alanında tecrübeli ve dinamik biri olmasını ister misiniz? Özel ders öğretmeni sadece öğrenciye LYS özel dersi vermeyecek aynı zamanda rol model olacak. Rol model olacak öğretmenin Boğaziçi Üniversitesi mezunu veya öğrencisi olmasına ne dersiniz? O zaman doğru adrestesiniz. Ekol Ders, tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından veya öğrencilerinde oluşan dev bir öğretmen kadrosuna sahip. Ekol Ders yıllardır özel ders hizmetinden edindiği tecrübe ile İstanbul da özel ders hizmeti vermektedir.

LYS özel ders için tecrübeli öğretmen kadromuz ile tanışmadan özel ders öğretmeni için karar vermeyiniz. Tecrübeli öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimiz rakiplerine açık ara fark atacaklardır.

LYS özel ders öğretmeni mi arıyorsunuz?

Alanında uzman Boğaziçili hocaları yada Boğaziçi mezunu öğretmen yada öğrencilerden oluşan eğitimci kadrosu  ile özel derse yeni bir soluk getiren kurumumuz, seçkin derslikleri ile Lys de başarıyı yakalamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi Ekol Özel Ders olarak sizlere aradığınız eğitim anlayışınızı ayağınıza kadar getiriyoruz. Gelin sizler de bizimle aradığınız başarıyı Ekol Özel Ders ile yakalayın. Üniversite önündeki 2. ve son engel olan Lys sınavı tüm lise son öğrencilerimizin korkulu rüyası haline gelmiş bir sınavdır. Hayatınızın en önemli dönemlerinden geçtiğiniz bu süre içerisinde sınavlara iyi hazırlanabilmek ve iyi bir üniversiteye gidebilmek için son adımıdır Lys. 

LYS özel ders, tecrübeli öğretmenlerden alınmalıdır.

Yıllardan beri lise öğrencilerini üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Sistem değişiyor fakat Ekol Dersin kalitesi değişmiyor. Çocuklarınızın eğitimine önemli katkı sağlamak için tecrübeli YGS ve LYS özel ders öğretmeni ile anlaşmanızda fayda var. YGS ve LYS sınavlarına giren öğrenci sayısı her geçen yıl sürekli artıyor, fakat kaliteli üniversite kontenjanları o kadar artmıyor. Aileler elinden geldiğince etüt merkezleri ve özel ders hizmetleri ile çocuklarını bu sınavlara hazırlıyor. Talebin bu kadar fazla olduğu ve yarışacağınız öğrencilerin sayısınında fazla olduğu bir sınavda başarılı olabilmek için özel ders ihtiyacı bariz kaçınılmaz oluyor.  Burada asıl soru LYS özel dersi kimden alacağınız? Ekol Ders olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Bünyemizdeki tecrübeli Boğaziçi mezunu öğretmenlerimiz ile evinizde veya ofisimizde LYS özel dersleri veriyoruz.

Tüm bunların bilincinde olan veliler ve öğrenciler ise sınavlara daha iyi hazırlanabilmek ve tüm açıklarını kapatabilmek adına bir kurum veya hocadan yardım alma düşüncesi içinde olurlar. Kendileri için en iyi kurum ve en iyi hocayı araştırarak bulmaları elbette mümkündür. Araştırmaya koyulan velilerimiz görecektir ki binlerce seçeneğe sahipler. Üstelik bir çoğu da sizlere pek çok başarı vaadinde bulunurlar ve çoğu en iyisi olduklarını iddia eder. Tüm bunlar seçim yapan veliyi elbette zorlayacaktır. Velilerimizin seçimlerine yardımcı olmak adına onlara biraz kurumumuzdan bahsetmek isteriz. Ekol Özel Ders olarak alanında uzman ve işinin ehli olan hocalarla çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Boğaziçili hocalardan yada Boğaziçi mezunu öğretmen ya da öğrencilerden oluşan benzersiz eğitimci kadromuz ile rakiplerimizden her zaman ileride olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hocalarımız her bir öğrencimize büyük özenler göstererek sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktadırlar.

LYS sınavı üniversiteye girmeden önceki son dönemeç.

LYS özel ders sayesinde sınavın zorlu konuları artık daha kolay anlaşılacaktır. Sayısal öğrencileri için LYS sınavındaki en zor dersler matematik, fizik ve kimyadır. Bu derslerde konular ileri derce olarak tabir edilen konular işlenir. Bu konuları öğrencilerin tek başına öğrenebilmesi çok zor. Bu zor durumdan LYS matematik özel dersi, LYS fizik özel dersi ve LYS kimya özel dersi ile daha kolay baş edebilirsiniz. Tecrübeli öğretmenlerimiz sayesinde LYS matematik fizik gibi zor dersler artık daha rahat anlaşılır hale gelecektir.

Üstelik özel ders için size en uygun günü ve zamanı da belirleyebilme şansını öğrencilerimize tanıyoruz ve bu da bizi tercih sebebi haline getiren sebeplerden oluyor. Sizler de tüm bu fırsatlardan yararlanabilmek için Ekol Özel Ders i tercih edebilirsiniz. Alanından uzman eğitimci kadrosu ile sizleri hedeflerine ulaştırmak için her daim hazır olan Ekol Özel Ders,  Lys de başarıyı yakalamak isteyenlerin uğrak adresi! Gelin sizleri de Ekol Özel Ders ile Boğaziçili hocaların farkını kullanarak rahatlıkla hedeflerinize ulaştıralım.

Ekol Ders olarak, YGS ve LYS özel derslerimizde sizleri de aramızda görmek isteriz.