YGS özel dersleri

YGS matematik geometri fizik kimya biyoloji özel dersleri

Ekol Dersin tecrübeli öğretmenlerinden YGS özel dersi almaya ne dersiniz? Tecrübeli özel ders öğretmenlerimizin rehberliğinde YGS sınavına hazırlanarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. YGS özel dersi verdiğimiz öğrencilerde ilk önce çalışma modeli oluşturuyoruz. Öğrencilerimiz YGS özel derslerinde önce nasıl çalışmalarını öğreniyorlar. Verimli çalışma metotları sayesinde konular daha iyi ve hızlı anlaşılıyor. Çalışma metodundan sonra tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından YGS özel dersin ilk bölümlerinde öğrencilerimizin eksikleri tespit ediliyor. Bu eksikleri gidermek için öğretmenlerimiz YGS özel ders programlarını oluşturuyorlar. Dönem boyunca YGS özel dersde bu sistem uygulanıyor. Bu sayede öğrencilerimizi dersleri daha iyi anlamalarını sağlıyoruz.

Öğrenciler öncelikle gireceği sınavı da tanımalıdır. Ne ile karşı karşıya olduğunu da bilmelidir. Öğrencilerin üniversite hayatına atılmalarında ki ilk engel YGS olarak karşımıza çıkmaktadır. YGS nedir?. YGS, orta öğretimden, yüksek öğretime geçiş sınavının ilk aşaması olarak bilinmektedir. Üniversiteye geçişte, ikinci aşama olan LYS’ye girmek için baraj teşkil eder ve YGS, LYS puanının %40’ını oluşturmaktadır. YGS ile girilebilecek 4 yıllık ve 2 yıllık bölümler vardır.

İyi bir meslek ve arkadaş çevresine sahip olmanın, hayata en iyi şekilde hazırlanmanın yolu iyi bir üniversitede eğitim almaktan, iyi bir üniversite eğitimi almanın yolunun da kaliteli bir lise eğitiminden geçtiğinin farkındayız. İyi bir üniversitede öğrenim görebilmek için, bireylerin çok iyi bir şekilde eğitim almaları gerekmektedir. Birçok öğrenci dershanelere giderek veya özel ders alarak iyi bir üniversiteye gidebilmenin hayalini kurmaktadırlar. Ekol Ders olarak, öğretmen kadromuzun hepsi alanında uzman ve Boğaziçi üniversitesi mezunu öğretmenlerden ve halen lisans eğitimi gören öğretmen adaylarından oluşmaktadır. Ekol Ders olarak bizler her öğrenciye bireysel ihtiyaçlarına göre belirli plan ve programlar hazırlamaktayız. Takip sistemimiz sayesinde her öğrencinin eksikleri belirlenip telafi edilmekte ve öğrenmenin gerçekleşip gerçekleşmediği sonraki derslerde kontrol edilmektedir. Her öğrenci iyi bir eğitimi hak etmektedir ve Ekol Ders olarak öğrencilerin iyi bir üniversiteye gitmeleri için elimizden gelen bütün tecrübelerimizi onlara sunmaktayız.

Unutmayın! YGS, iyi bir üniversite ve iyi bir geleceğin ilk anahtarıdır.