TEOG özel ders

teog özel ders, teog matematik özel ders, teog fen bilimleri özel ders, teog Türkçe özel ders, teog ingilizce özel ders, teog inkilap tarihi ve Atatürkçülük

TEOG özel ders en doğru yerdesiniz.

TEOG özel ders için tecrübeli öğretmen arıyorsanız en doğru adres, Ekol Ders. Tamamı Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerden oluşan kadrosu ile öğrencilerimizi TEOG sınavına hazırlıyoruz. bizi tercihe etmenizin en önemli nedeni başarı odaklı çalışan bir sisteme sahip olmamızdan kaynaklıdır. Ekol Dersin tecrübeli öğretmen kadrosu sadece TEOG özel dersi vermiyor, aynı zamanda sürekli değişen eğitim sistemini sürekli takip ediyor. Öğretmenlerimiz TEOG özel derslerini en güncel müfredata göre işlemektedir. 

TEOG sınavı öğrencilerin iyi bir lisede eğitim alması için çok önemli. Öğrenciler liselere TEOG sonuçlarına göre yerleştirilecek. İyi bir lise de eğitim almak, iyi bir üniversiteyi kazanmak için şart. Kısacası çocuklarımızın iyi bir geleceği olması için TEOG sınavından itibaren bütün sınavlarda iyi dereceler yapmaları gereklidir.

Teog özel ders tecrübeli öğretmenden alınmalı.


TEOG özel ders sayesinde öğrencilerimizin eksikliklerini doğru tespit ederek daha başarılı eğitim almalarını sağlıyoruz. Tecrübeli hocalarımızın hazırladığı materyaller sayesin de öğrencilerimizin karşılaşabilecekleri bütün soru tiplerini çöze bilme yeteneği kazanmalarını sağlıyoruz. TEOG özel derslerine başlamadan önce her öğrenci için ayrı çalışma programları oluşturuyoruz. klasik eğitim metotları yerine her öğrenci için kendine en uygun program sayesinde hem sıkılmıyor hem de başarılı oluyorlar.

  • Teog özel ders
  • Teog matematik özel ders
  • Teog fen bilimleri özel ders

  • Teog Türkçe özel ders
  • Teog inkilap tarihi ve Atatürkçülük
  • Teog İngilizce özel ders 

Teog nedir ve Teog iyi bir lise için ne kadar önemlidir?

2013-2014 yılında bilindiği üzere Seviye Belirleme Sınavı (SBS) kaldırılmış, yerine Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) getirilmiştir. Bu sınav öğrencilerimizin ve özellikle velilerimizin aklını karıştırmıştır. TEOG sınavı dönem içinde yapılacaktır. Öğrenciler iki sınavı olan derslerinden ilkinde, üç sınav olan derslerinden ise ikincisinde merkezi sınava tabi tutulacaklardır. Toplamda 6 adet dersten sınava gireceklerdir. Bu dersler; Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi, Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Yabancı dildir. TEOG özel ders paketlerimizde bu derslerin hepsi mevcut. Geçen sene sınava sadece 8. Sınıf öğrencileri alınmıştı ve bu sene de bu durum değişmeyecek. Fakat 2015-1016 eğitim öğretim yılında artık 6.,7., ve 8. Sınıf öğrencileri TEOG sınavına alınacaktır. Bu sınavlar ve okulda yapılan diğer sınavlar ölçüt alınarak toplanan puanlar ile öğrenciler liselerini seçeceklerdir. Sınavlar dönem ortasında oldukları için, sene başından planlı ve programlı bir çalışma sonucu sene sonunda ciddi bir başarı kuşkusuz öğrencilerin olacaktır. Bu noktada özel dersin önemi artmaktadır.


Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmen ve öğretmen adaylarından oluşan uzman kadrosu ile EKOL DERS öğretmenleri hiç zaman kaybetmeden yeni sınav sistemini eniyi şekilde araştırıp, inceleyip öğrenciler için anlamışlardır. Öğrenciler için en iyi çalışma yöntemleri ile ilgili bir ortak noktaya varılmıştır. Maalesef ki, 8. sınıf öğrencilerinin çoğu lise eğitiminin önemli olduğunun bilincinde değildirler. Ekol Özel Ders öğretmenleri, öğrencileri sınavlara hazırlamanın yanında,TEOG özel dersi sayesinde TEOG sınavının öneminin farkına varmalarını sağlamaktadırlar. İyi bir üniversitede eğitim görmenin koşulu olarak, iyi bir lisede eğitim görmek gerekmektedir.Birebir ders ve öğrencinin durumuna göre hazırlanan bireysel programlar ve ailenin de desteği sayesinde, sene sonunda başarılı olmak kaçınılmaz olmaktadır. Sene sonu başarısı direkt olarak iyi bir lise de eğitim görmeyi etkilemektedir. Ekol Ders’in uzman kadrosu ile çocuklarınız emin ellerde olacaklardır. Dersten daha önemli olan bir konu daha varsa o da gelecekte başarılı olacak bireyler yetiştirmektir. 

Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerimizden alacağınız TEOG özel dersleri sayesinde iyi bir lise kazanma şansını kaçırmayın. TEOG özel derslerimizde sadece sınava yönelik dersler değil aynı zamanda eğitim koçluğu fırsatını kaçırmayın.