LYS özel ders

LYS özel ders, YGS özel ders, matematik özel ders, geometri özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders

LYS özel ders öğretmeni mi arıyorsunuz?

LYS özel ders öğretmeni alanında tecrübeli ve dinamik biri olmasını ister misiniz? Özel ders öğretmeni sadece öğrenciye LYS özel dersi vermeyecek aynı zamanda rol model olacak. Rol model olacak öğretmenin Boğaziçi Üniversitesi mezunu veya öğrencisi olmasına ne dersiniz? O zaman doğru adrestesiniz. Ekol Ders, tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından veya öğrencilerinde oluşan dev bir öğretmen kadrosuna sahip. Ekol Ders yıllardır özel ders hizmetinden edindiği tecrübe ile İstanbul da özel ders hizmeti vermektedir. LYS özel ders için tecrübeli öğretmen kadromuz ile tanışmadan özel ders öğretmeni için karar vermeyiniz. Tecrübeli öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimiz rakiplerine açık ara fark atacaklardır.

LYS özel ders tecrübeli öğretmenlerden alınmalıdır.


Yıllardan beri lise öğrencilerini üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Sistem değişiyor fakat Ekol Dersin kalitesi değişmiyor. Çocuklarınızın eğitimine önemli katkı sağlamak için tecrübeli YGS ve LYS özel ders öğretmeni ile anlaşmanızda fayda var. YGS ve LYS sınavlarına giren öğrenci sayısı her geçen yıl sürekli artıyor, fakat kaliteli üniversite kontenjanları o kadar artmıyor. Aileler elinden geldiğince etüt merkezleri ve özel ders hizmetleri ile çocuklarını bu sınavlara hazırlıyor. Talebin bu kadar fazla olduğu ve yarışacağınız öğrencilerin sayısınında fazla olduğu bir sınavda başarılı olabilmek için özel ders ihtiyacı bariz kaçınılmaz oluyor.  Burada asıl soru LYS özel dersi kimden alacağınız? Ekol Ders olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Bünyemizdeki tecrübeli Boğaziçi mezunu öğretmenlerimiz ile evinizde veya ofisimizde LYS özel dersleri veriyoruz. 

LYS sınavı üniversiteye girmeden önceki son dönemeç.


LYS özel ders sayesinde sınavın zorlu konuları artık daha kolay anlaşılacaktır. Sayısal öğrencileri için LYS sınavındaki en zor dersler matematik, fizik ve kimyadır. Bu derslerde konular ileri derce olarak tabir edilen konular işlenir. Bu konuları öğrencilerin tek başına öğrenebilmesi çok zor. Bu zor durumdan LYS matematik özel dersi, LYS fizik özel dersi ve LYS kimya özel dersi ile daha kolay baş edebilirsiniz. Tecrübeli öğretmenlerimiz sayesinde LYS matematik fizik gibi zor dersler artık daha rahat anlaşılır hale gelecektir.

Ekol Ders olarak, YGS ve LYS özel derslerimizde sizleri de aramızda görmek isteriz.