Lise özel dersleri

Boğaziçili hocadan lise öğrencisine özel ders

Ekol Özel Ekibi olarak diyoruz ki iyi bir üniversitenin temelinde iyi bir lise eğitimi vardır. Üniversitenizin sizin eğitim hayatınızın bir sonucu ve bir tür meyvesidir. Lise düzeyinde okuyan öğrencilerimiz iyi bir üniversiteye giden zorlu maratonda onları daima ileriye taşıyacak kendilerine hem okul içi derslerinde yardımcı olacak hem de onları LYS ve YGS gibi merkezi sınavlara hazırlayacak alanlarında tecrübe sahibi hocalara daima ihtiyaç duyarlar. Lise öğrenimi öğrencilerin belki de öğrenim yaşamlarında o güne değin edindikleri tüm okul bilgilerinin bir sınav yoluyla sınanacağı daima planlı ve programlı bir çalışma gerektirecek düzeyde önem atfedilmesi gereken önemli bir eğitim sürecidir. Lise sürecinde göstereceğiniz her bir ders çalışma vefakârlığı okuyacağınız her bir kitap çalışacağınız ya da test çözebileceğiniz her bir konu sizleri çok farklı bir geleceğe taşıyabilir. Bu yüzden de lise çağındaki öğrencilerimizin bu bağlam da disiplinli bir ders çalışma sürecine ihtiyaçları olacaktır. Bugüne kadar bir şey yapmadım başarılı olur muyum? Zararın neresinden dönersem kar mıdır? İyi bir üniversite kazanabilir miyim? Diye aklınıza takılan sorularınız varsa şimdi onları şöyle bir kenara koyun ve kurumumuzca alanlarında uzman öğretmen kadrolarımızca ortaya koyduğumuz lise özel ders eğitim projelerimize bir göz atın ve kararınızı sonra siz verin.

 Kıymetli veliler ve değerli öğrenciler, bizler Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Türkçe, Biyoloji, Yabancı Dil,  Tarih, Coğrafya gibi sizlerin YGS ve LYS de çözmeniz gereken dersleri sizlere oldukça pratik çözüm odaklı ve başarı getirici bir biçimde öğretmenin yollarını biliyoruz. Lise özel derslerinde yılların tecrübelerine sahip öğretmen kadromuzla bizler ister sizin evinizde isterseniz kendi ofislerimizde hocalarımız ve siz kıymetli öğrencilerimizin belirlemiş olduğu saatlerde birebir ya da gurup halinde sessiz ve ferah sınıflarda ders yapmanın ayrıcalığını sunuyoruz. Sizin ise bu uzun ve yorucu maratonda kaybetmemeniz gereken en önemli yakıtınız azminiz olmalıdır. Sizler sabrınızı koruyun metanetinizi koruyun, inanın biz sizlere güveniyoruz ve sizler için gerekli tüm alt yapıyı da rahatlıkla sağlayabileceğimizden kuşkunuz olmasın.

Bizler Ekol Ders ekibi olarak alanlarında uzman Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarımızla İstanbul da sizlere hizmet vermekten nur duyarız. Lise öğrencilerimize yönelik, lise grubu özel derslerinizde sizlere en etkili ve en kısa soru çözüm yollarını gösterip siz değerli öğrencilerimizin sınavlarda pratik kazanmasını ve okuldaki derslerinizde daha da başarı gösterip okul genel not ortalamanızı arttırmak istiyoruz. Tecrübe ve deneyimimize güveniyoruz ve tekrar tekrar vurgulamak istiyoruz ki lise özel ders alanındaki başarınız azim, kararlılık, istek ve sorumluluk bilincinizden geçmektedir. Eğer bu eğitim mücadelesinde ben de varım başaracağım diyorsanız siz değerli öğrencilerimizi lise özel derslerimizde görmekten mutluluk duyarız. Başarıya giden bu zorlu süreçte bizlerde sizlerin elinizden tutup sizleri ileriye iyiye daima daha iyiye taşıyacağımıza söz veriyoruz. İyi bir üniversite eğitimin daha müreffeh yarınlar olduğunu hatta sizi uzun bir yaşamınız boyunca etkileyebilecek bir olgu olduğunu siz kıymetli öğrencilerimize bu vesileyle Ekol Ders Ekibi olarak bir kez daha hatırlatır ve YGS ve LYS’ de başarılarınızın daim olmasını dileriz.