Kimya özel ders

Kimya özel ders, Boğaziçili hocadan kimya özel dersleri, ygs kimya özel ders, lys kimya özel ders, Boğaziçiliden kimya özel ders

Kimya özel ders almak isteyen sayısal öğrencileri uzman öğretmenlerimizle okul ve YGS-LYS vb. sınavlarda yanınızdayız! Kimya Özel ders ile korktuğunuz Kimya dersi konuları artık çok kolay!

Kimya Özel Ders ile YGS ve LYS Netlerinizi Yükseltin

Kimya özel ders için Ekol Ders ile görüşmeden karar vermeyiniz. Öğrencilerin Kimya dersi ile karşılaşmaları çok küçük yaşlarda gerçekleşmediğinden, öğrenciler Kimya dersi ile ilk karşılaştıklarında yabancılık çekmektedirler. Öğrencilerin Kimya dersi ile ilk karşılaşmaları Orta öğretim düzeyinde olmaktadır ve ismi de direk olarak Kimya dersi değildir. Bu dönemde Fen Bilgisi dersi içerisinde çok az da olsa Kimya dersi yer almaktadır. Kimya dersinin ağırlığı lise ve üniversite eğitimi sırasında öğrencilerin karşısına çıkmaktadır ve oldukça da önemli bir yere sahiptir. Kimya dersi genel olarak öğrenciler tarafından sevilen bir derstir fakat öğrencilerin bu derste genellikle başarı oranı düşüktür. Bunun sebebi de öğrencilerin Kimya dersini hafife almalarıdır. Kolay gibi gözüken bir ders olmasına rağmen öğrencilerin çoğu dersin mantığını anlayamamaktadırlar. Kimya dersinin ezbere dayalı bir ders olarak düşünülmesi tamamen yanlıştır. Kimya dersi mantığa, akıl yürütmeye dayalı, önemi çok büyük olan bir derstir. Ekol Ders’in tecrübeli Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenleri ve hala eğitim almakta olan öğretmen adayları olarak, her öğrenciye özel olarak hazırlanmış programlarımızla kimya dersinde de siz değerli öğrencilerimize bilgi birikimimizi sunmayı amaçlıyoruz. Biz Ekol Ders ailesi olarak birebir derslerimizde öğrencilerimize kimya dersinin püf noktalarını anlatıyoruz ve onların işine yarayabilecek şekilde konuları öğrenmelerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede öğrencilere sıkıcı gelen Kimya dersini, eğlenceli ve anlaşılabilir bir hale getiriyoruz.
Kimya özel dersler sayesinde öğrencilerimiz hem okul sınavlarında başarılı olmaktalar hem de YGS ve LYS de kimya dersinden soru kaçınmamaktadırlar.

Kimya özel ders ile kimya dersi kabus olmaktan çıkacak.


Kimya genellikle ezbere dayalı bir ders olarak görülmektedir. Fakat bu görüş yanlıştır. Kimya konularını yalnızca ezberleyerek sınavlarda başarılı olmak neredeyse imkansızdır. Ezberlemek yerine konuların tam olarak anlaşılması ve sorular üzerinden pratiklik kazanılması gerekir. Ekol Ders Ygs Lys kimya özel ders ile kimya konularını ezberlemek yerine öğreneceksiniz. Ekol Ders hocalarımızın tamamı alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Ygs Lys kimya özel dersleri Boğaziçi'nin ilgili alanlarında okumuş hocalarca verilir. Boğaziçili hocalarımızın kendilerine has özel teknikleri sayesinde sizler de kimya konuları sıkılmadan öğrenecek ve soruları kolaylıkla çözeceksiniz.

Kimya özel ders için Ekol Derse bekleriz.


Boğaziçili hocadan Ygs Lys kimya özel ders için Ekol Ders ofisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Bizler Ekol Ders olarak tecrübeli Boğaziçi hocalara ulaşmanızı sağlayacağız. Özel dersleri ister hafta içi bir saatte ister hafta sonu bir saatte talep edebilirsiniz. Özel dersleri ofisimizde alabileceğiniz gibi evlerinizde de alabilirsiniz. Bu konuda tercihi sizlere bırakıyoruz. Hocalarımız İstanbul’un her yerinde hizmet vermektedirler.

Ekol Ders Ygs Lys kimya özel ders ile hem okul sınavlarda hem de Ygs ve Lys’de başarınız ciddi şekilde artacak. Bizlerin tavsiyesi liseye ilk başladığınız yıldan itibaren kimya özel dersleri almanız. Böylece daha düzenli bir öğrenme sürecine girmiş olursunuz. Bizler Ekol Ders olarak lisenin ilk yıllarından sınava gireceğiniz zamana kadar yanınızda olmaya hazırız. Boğaziçili hocalarımızın rehberliğinde sınavlara hazırlanmanın rahatlığını yaşamak isterseniz sizleri geç kalmadan Ekol Derse bekleriz. Ekol Ders’ten alacağınız özel derslerin tamamından memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Ekol Ders olarak kimya özel  ders için hazırlamış olduğumuz fırsatları kaçırmayınız.
Biliyoruz ki her öğrenciye fırsat verildiğinde başarıya ulaşması kaçınılmazdır.