İngilizce özel ders

Boğaziçili hocadan İngilizce özel dersleri

Gündelik hayatımızda ne kadar da çok İngilizce söz, yazı veya ifade ile karşılaşıyoruz değil mi? Birçok dergi ve gazete de bazen sözcüklerin İngilizceleri kullanılabiliyor. Akademiden özel alanlardaki iş sektörlerine kadar ülkemizde bir yabancı dil birçok alanda olmazsa olmazlar arasında. Bizler Ekol Özel Ders Ekibi olarak, dil beceresinin daha küçük yaşlardan başlanıp bir sürece yayılarak öğretilebileceğini düşünüyoruz. Bu sürecinde kendi içerisinde dinleme, okuma, yazma ve konuşma gibi becerilerle desteklenip tekrarla pekiştirilmesi gerektiğini özellikle belirtmek istiyoruz. Sevgili öğrenciler değerli gençler, Sizler de İstanbul’da ikamet ediyorsanız Ekol Özel Ders Ekibinin her biri Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocaları tarafından hazırlanıp sunulan İngilizce Özel Derslerinden yararlanabilir ve geleceğe daha emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

Derslerimiz, ağırlıklı olarak okuma, dil bilgisi, yazma gibi değişik dil becerileriyle sizleri buluşturuyor. Bizler sizlere sadece okula yardımcı dil eğitimi vermiyoruz. Aynı zamanda, siz kıymetli öğrencilerimizin YDS, TOEFL ya da IELTS gibi İngilizce seviyenizi ölçen sınavlara da sizleri hazırlıyoruz. Bizler yabancı dil eğitimine bir bütün olarak bakıyor ve dil eğitimindeki farklı becerilerin birbirlerini desteklediklerini düşünüyoruz. Bugüne değin YDS, TOEFL ya da IELTS gibi İngilizce dil sınavlarında birçok öğrencimiz yüksek skorlar elde ederek hayatlarını değiştirdiler. Biz Ekol Özel Ders Ekibi olarak yabancı dile hem süreç hem de beceri anlamında bir bütün olarak bakıyoruz.

Bizler, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite gibi farklı düzeylerde İngilizce özel derslerimiz ile yabancı dili kariyerinizin önünde bir engel olmaktan çıkarmak istiyoruz. Sizlere kısa sürede belirli altın kurallarla dil eğitimi hizmeti vereceğimiz derslerimizle kısa zamanda İngilizceyi öğrenebileceksiniz. Sevgili çocuklar, kıymetli gençler ve değerli veliler, inanmak başarmanın yarısıdır. Başaracağınıza inanın. İngilizce özel ders eğitimi alıp yabancı dilde fark yaratmak isteyen kıymetli öğrencilerimizi İstanbul’da Ekol Özel Ders Ekibinin Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarından İngilizce Özel Ders almaya bekleriz.


Tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar dileriz yolunuz açık gönlünüz ferah olsun. Bir dil bir insan iki dil iki insan.