Biyoloji özel ders

Boğaziçili hocadan Biyoloji özel dersleri

Biyoloji özel ders almak isteyen sayısal öğrencileri alanında uzman öğretmen kadromuzla sınavlarda sıkıntı yaşadığınız Biyoloji konuları artık daha kolay.

Biyoloji Özel Ders ile Sayısal Öğrencilerinin Başarısı Daha da Artıyor!

Sayısal alandaki bir öğrenci niçin biyoloji derslerine bir matematik ya da bir fizik kadar çabuk ısınamaz? Sahi ya daha kaç fen bilimleri öğrencisinin biyoloji çok sıkıcı tarzı ifadelerini duyacağız? Artık bunlar sizce de çok klişe ve basmakalıp bilgiler değiller mi? Biyolojideki ders anlatım tekniklerinin ya da soru çözüm stillerinin değişmesi gerekmiyor mu? İşte Ekol Biyoloji Özel Ders Ekibi olarak oturduk ve düşündük "Nasıl daha iyi bir biyoloji eğitimi verilebilir?" sorusunun cevabını aradık. Bizler biyoloji eğitiminde öncelikli olarak konuların bir ders programı kapsamında düzenli çalışmalar ve tekrarla iyice çalışılmasını ardından da konuları pekiştiren basitten zora doğru ilerleyen testler çözülmesini öneriyoruz. Biyolojinin anahtarı olarak düzenli çalışma ve aralarda uygulanabilecek olan düzenli ders tekrarıdır kararına vardık. Öğrencilerimize sunmuş olduğumuz Biyoloji özel ders programlarında dersi sadece anlatmıyor Biyoloji konularını öğrencimize sevdiriyoruz. 

Biyoloji Özel Ders Çalışma Metodumuz Nasıl?

Sevgili öğrenciler, kıymetli veliler bizler ders çalışma metodundan sonra iki konuyu daha düşündük. Peki, biyoloji alanında en iyi kaynaklar nelerdir? Biyoloji eğitimi nasıl verilmelidir. Bu konuyu bize bırakın! Ekol Biyoloji Özel Ders Ekibinin her biri Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocaları tarafından özenle işlenen biyoloji özel dersleri sayesinde bugün birçok öğrencimiz YGS ve LYS de biyoloji alanında üst düzey başarılar sağladı. Bizler bunu ilk olarak konunun üzerine kafa yorarak ve kararlılık içerisinde bulunarak başardık. Sizler, kıymetli gençler bizlerin desteği ve rehberliğinde biyolojinin üstesinden gelmeye ne dersiniz. İstanbul’da Ekol Özel Ders ‘in sağladığı biyoloji özel dersleri ile başarmaya ne dersiniz?

Leventten Beşiktaş’a, Kadıköy’den Üsküdar’a kadar İstanbul’un birçok noktasına ulaşabilen bir eğitim kurumu olarak Ekol Özel Ders Ekibi sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktı. Özel Ders bizim önemli bir işimiz bu konuda kararlıyız, eminiz ve hep birlikte başaracağız. Aydınlık yarınlar için YGS ve LYS de tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.