Biyoloji özel ders

Boğaziçili hocadan Biyoloji özel dersleri

Sayısal alandaki bir öğrenci niçin biyoloji derslerine bir matematik ya da bir fizik kadar çabuk ısınamaz? Sahi ya daha kaç fen bilimleri öğrencisinin biyoloji çok sıkıcı tarzı ifadelerini duyacağız? Artık bunlar sizlerce de çok klişe ve basmakalıp değiller mi? Biyolojideki ders anlatım tekniklerinin ya da soru çözüm stillerinin değişmesi gerekmiyor mu? İşte Ekol Özel Ders Ekibi olarak oturduk ve düşündük nasıl daha iyi bir biyoloji eğitimi sağlanabilirin cevabını aradık. Bizler biyoloji eğitiminde öncelikli olarak konuların bir ders programı kapsamında düzenli çalışmalar ve tekrarla iyice çalışılmasını ardından da konuları pekiştiren basitten zora doğru ilerleyen testler çözülmesini öneriyoruz. Biyolojinin anahtarı olarak düzenli çalışma ve aralarda uygulanabilecek olan düzenli ders tekrarıdır kararına vardık.

Sevgili öğrenciler, kıymetli veliler bizler ders çalışma metodundan sonra iki konuyu daha düşündük. Peki, biyoloji alanında en iyi kaynaklar nelerdir? Biyoloji eğitimi nasıl verilmelidir. Bu konuyu da bize bırakın deriz. Ekol Özel Ders Ekibinin her biri Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocaları tarafından özenle işlenen biyoloji dersleri sayesinde bugün birçok öğrencimiz YGS ve LYS de biyoloji alanında üst düzey başarılar sağladı. Bizler bunu ilk olarak konunun üzerine kafa yorarak ve kararlılık içerisinde bulunarak başardık. Sizler, kıymetli gençler bizlerin desteği ve rehberliğinde biyolojinin üstesinden gelmeye ne dersiniz. İstanbul’da Ekol Özel Ders ‘in sağladığı biyoloji özel dersleri ile başarmaya ne dersiniz?

Leventten Beşiktaş’a, Kadıköy’den Üsküdar’a kadar İstanbul’un birçok noktasına ulaşabilen bir eğitim kurumu olarak Ekol Özel Ders Ekibi sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktı. Özel Ders bizim önemli bir işimiz bu konuda kararlıyız, eminiz ve hep birlikte başaracağız. Aydınlık yarınlar için YGS ve LYS de tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.