Boğaziçiliden Özel Ders

Boğaziçiliden Özel Ders

Ekol Ders olarak uzun yıllar İstanbul’da özel ders hizmeti vermekteyiz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine vermiş olduğumuz özel ders hizmeti ile yüzlerce öğrencimize eğitimlerinde önemli katkılar sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllar özel ders alanında hizmet verirken edinmiş olduğumuz tecrübe ile öğrencilerimize yaklaşıyoruz. Tecrübeli öğretmenlerimizin, öğrencilerimiz için hazırlamış olduğu özel ders eğitim programları ile öğrencilerimize en iyi özel ders hizmetini sunuyoruz.

Ekol Ders bünyesindeki öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu veya öğrencilerinden oluşmaktadır. Genç ve dinamik öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin eğitimindeki başarıları arttırmayı hedefliyoruz. Özel ders verirken her zaman “ Her bireyin değerli olduğu ” misyonu ile hareket ediyoruz.

Boğaziçiliden özel ders ile eksik olan konularınızı kapatıp derslerdekibaşarınızı ciddi şekilde artıra bileceksiniz. Boğaziçiliden özel derslere başlamadan öncehocalarımız öğrencilerin seviyelerini ve eksiklerini belirler. Daha sonra Boğaziçiliden özeldersin içeriği de öğrencinin ihtiyacına göre belirlenir. Öğrencinin ihtiyacınagöre öğrenciye özel hazırlanan ders programı sayesinde dersler çok daha verimligeçer. Bunun yanı sıra dersler boyunca hocalarımız sınavlara yönelik bol soru çözümüde yapar. Boğaziçiliden özel ders öğrencinin konuyu daha iyi öğrenmesi ve pratiklik kazanmasıiçin oldukça önemlidir. Öğrencinin başarısı için oldukça önemli olan özel dersler içinse alanında uzman ve deneyimli hocalar tercih etmek gerekir.Öğrenciler özel ders hocalarını seçerken erkek ya da bayan hoca tercihindebulunmak isteyebilir.

Ekol Ders, İstanbul'un her bölgesinde isterseniz evinizde isterseniz ofisimizde özel ders hizmeti sunmaktadır.

Her bireyin özel olduğu özel ders hizmetimizden yararlanmak  için sizleri de Ekol Derse bekleriz.

Ekol Ders