Editör Girişi
Giriş yap

İstanbul'da Özel Ders Verenler

İstanbul'da özel ders veren tecrübeli öğretmen

İstanbul’da her yıl yüz binlerce öğrenci hayallerini gerçekleştirmek ve eğitimini devam ettirmek için çeşitli sınavlara giriyor. Bu sınavlar öğrencileri strese sokmakla beraber yoğun bir rekabete girmelerine de sebebiyet veriyor. Öğrencilerin okulda aldığı eğitim bazen yetersiz gelebiliyor. Bu durumda aileler çocuklarına özel ders aldırmayı tercih edebiliyorlar.

Peki, İstanbul da kimler özel ders veriyor? İstanbul’da üniversite öğrencileri de dahil olmakla birlikte birçok tecrübeli öğretmen özel ders veriyor. Özel ders veren öğretmenlerin mezun olduğu ya da okuduğu üniversite onları seçen veliler için oldukça önemli bir kriterdir çünkü iyi bir üniversite öğretmenlerin iyi bir YGS LYS sonucu aldığının somut bir kanıtıdır. Veliler öğretmenlerin çocuklarına aynı zamanda rol model olmalarını da isterler. Öğrencinin hayallerindeki üniversitede okuyan da mezun olmuş bir öğretmene öğrenci hayranlıkla bakacak ve önerilerine daha fazla önem verecektir. Öğretmen o üniversitenin güzelliklerini ya da yaşadığı güzel anıları öğrenciye anlatarak öğrencinin motivasyonunu arttırmaya yardımcı olacaktır.

Bizler Ekol Ders ailesi olarak sizlere bu kriterlere uygun olan genç, dinamik ve deneyimli öğretmen kadromuzla hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize her açıdan destek verebilmek için her biri Boğaziçi mezunu ya da öğrencisi olan öğretmenlerimiz alanlarında uzman ve değişen sınav sistemine oldukça hakimdir. Öğretmenlerimiz birçok öğrenciyle çalışmış ve hepsinin hayallerine ulaşmasına yardımcı olmuştur. Öğretmenlerimiz öğrencileri sınava hazırlarken öğrenciyi odak noktasına alıp onun öğrenme becerilerine göre eğitim sürecini devam ettirmekte, gelişim grafiğini düzenli olarak takip etmekte ve öğrenciyi çalıştığı alanda her zaman ileriye götürmeyi hedeflemektedir.

Ataşehirde özel ders öğretmeni

Ataşehirde özel ders öğretmeni için Ekol Ders tam aradığınız adres.

Ataşehirde TEOG özel ders öğretmeni

Ataşehirde TEOG özel ders öğretmeni için Ekol Dersin Boğaziçili özel ders öğretmenleri ile görüşmeden sakın karar vermeyin.

Ataşehirde tecrübeli ortaokul özel ders öğretmeni

Ataşehirde tecrübeli ortaokul özel ders öğretmeni için uzun yıllar ortaokul ve TEOG sınavında bir çok öğrenciye özel ders vererek onların hem okul sınavlarında hem de TEOG sınavından başarılı sonuçlar almakarına yardımcı oldular.

Ataşehirde tecrübeli matematik özel ders öğretmeni

Ataşehirde tecrübeli matematik özel ders öğretmeni ile hem okul hem de TEOG YGS LYS matematik sınavlarına eksiksiz hazırlanma fırsatını kaçırmayın. Ataşehirde matematik özel ders öğretmenlerimiz tecrübeli ve Boğaziçi Üniversitesinde eğitim görmüş kişilerdir.