Editör Girişi
Giriş yap

İstanbul'da Özel Ders

İstanbul'da tecrübeli özel ders öğretmeni

Boğaziçili hocadan özel ders ile TEOG, YGS, LYS, SAT, IB, AP gibi sınavlar korkulu rüyanız olmaktan çıkacak. Bu sınavlarda maksimum başarı göstererek hayalinizdeki liseye ve üniversiteye yerleşeceksiniz. Bizler için sizlerin başarılı olması çok önemli. Bunun için her zaman yanınızda olmaya hazırız.

TEOG, YGS, LYS, SAT, IB ve AP gibi sınavlara yönelik Boğaziçili öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Boğaziçili hocalarımız Türkiye’deki sınav sisteminde başarılı olmanın yollarını çok iyi bilirler. Sınavlarda başarılı olmanın yollarını bilen hocalarımızın tavsiyeleri ve yöntemleri sayesinde sizler de hayalinizdeki okullarda eğitiminizi sürdüreceksiniz. Ekol Ders’te hocalar alışılmışın dışında öğretme teknikleri kullanırlar.

İstanbul’da özel ders alnında uzun yıllardır özel ders vermekteyiz. hizmeti vermekteyiz. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine vermiş olduğumuz özel ders hizmeti ile yüzlerce öğrencimize eğitimlerinde önemli katkılar sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllar özel ders alanında hizmet verirken edinmiş olduğumuz tecrübe ile öğrencilerimize yaklaşıyoruz. Tecrübeli öğretmenlerimizin, öğrencilerimiz için hazırlamış olduğu özel ders eğitim programları ile öğrencilerimize en iyi özel ders hizmetini sunuyoruz.

Teog, Ygs ve Lys'de yüksek bir derece için Ekol Ders size yeter. Ekol Ders Ekibi Boğaziçili öğretmen kadrosuyla İstanbul’un dört bir yanına ulaşıyor. Eğitim ve öğretimde zaman ve mekân sınırı tanımıyor. Ekol Ders Ekibi olarak aydınlık yarınlarımızın teminatı olan gençlerimize en iyi eğitim olanaklarını sunmanın çabası ve gayreti içindeyiz. Ezberci değil öğretici, geçici değil kalıcı ve verimli akademik çalışmanın sırrı Ekol Derste. Siz de tercih edin, ayrıcalığı fark edin.

Ekol Ders bünyesindeki öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşmaktadır . Genç ve dinamik öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin eğitimindeki başarıları arttırmayı hedefliyoruz. Özel ders verirken her zaman “ Her bireyin değerli olduğu ” misyonu ile hareket ediyoruz.

Ekol Ders, İstanbul'un her bölgesinde isterseniz evinizde isterseniz ofisimizde özel ders hizmeti sunmaktadır.