12. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

12. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

12. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar mı arıyorsunuz?

12. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar için en doğru adres Ekol Özel Ders Merkezidir. Ekol Özel Ders Merkezi'den görev alan hocalarımızın tamamı Boğaziçi Üniversitesinde eğitim görmüş ya da görmekte olan kişilerdir. Boğaziçili olmalarının yanı sıra hocalarımız yeterli deneyime ve donanıma da sahiptir. 12. sınıf özel derslerimiz de tecrübeli Boğaziçili hocalarımız tarafından öğrenciye özel hazırlanır. Kurumumuzda özel dersler öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına uygun şekilde yapılır.

12. sınıf özel dersleri kapsamında sayısal, sözel, eşit ağırlık ve dil özel dersleri vermekteyiz. İhtiyacınıza uygun olarak matematik özel dersleri, kimya özel dersleri, Türkçe özel dersleri, fizik özel dersleri, edebiyat özel dersleri, geometri özel dersleri, coğrafya özel dersleri, tarih özel dersleri, yabancı dil özel dersleri alabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz alanınıza yönelik olan bütün derslerden özel ders almanız. Çünkü 12. sınıf riske atılamayacak kadar önemli bir sene. Bu yıl gösterdiğiniz başarı sizin geleceğinizi belirleyecek.

12.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar içerisinde en iyileri bizimle çalışmaktadır.

7. 8. 9. 10. 11. 12. sınıf öğrencilerine özel ders, lise 4.sınıf öğrencisine özel ders veren tecrübeli Boğaziçili öğretmenler hocalar, okula yardımcı üniversite öğrencisi, lise 4. sınıf öğrencisine özel ders veren Boğaziçili hocalar


Başarılı hocalarımızın rehberliğinde 12. sınıf gibi zorlu bir süreci rahatlıkla atlatacaksınız. Hocalarımız hem okul sınavlarından hem de üniversiteye giriş sınavlarında başarılı olmanız için gerekenleri yapacak. Dersler sırasında bol örnek soru çözümü yapılmaktadır. Bu sorular farklı kaynaklar taranarak hocalarımız tarafından özel olarak seçilir. Böylece her soru tipini sınavlardan önce görmüş olursunuz. Ders dışında hocalarımız size ödevler verir ve bunun takibini de yaparlar. Hocalarımız 12. sınıf öğrencilerimize yönelik rehberlik hizmeti de vermektedir. 12. sınıfın ne kadar stresli ve zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Boğaziçili hocalarımızın rehberliği sayesinde bu zorlu süreci en iyi şekilde atlatacaksınız. Daha az stresle ve daha yüksek motivasyonla sınavlara hazırlanacaksınız. YGS ve LYS dışında SAT,IB ve AP gibi sınavlara girmeyi de düşünüyorsanız hocalarımızdan destek alabilirsiniz. Boğaziçili hocalarımız SAT özel dersleri, AP özel dersleri ve IB özel dersleri de vermektedir.

12. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar için en doğru tercih Ekol Özel Ders Merkezidir.

Ofisimize gelerek hocalarımızla kayıt yaptırmadan önce tanışabilirsiniz. Ders öncesinde sormak istediğiniz sorular olursa sorup daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dersler başladıktan sonra da bizler süreci sürekli takip ediyor olacağınız. Sizin başarılı olmanız için bizler elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız. Sizler de bu zorlu süreci bizimle aşmak isterseniz hemen kaydınızı yaptırın. Kaydı yaptırdıktan sonra istediğiniz zaman derslere başlayabilirsiniz. Ekol Özel Ders Merkezi olarak 12. sınıfın ne kadar kritik bir yıl olduğunu biliyoruz. Üstümüze aldığımız sorumluluğun farkında olarak size gerekli desteği vermeye hazırız. Özel derslerin yer, gün ve saatlerini de size uygun şekilde belirliyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu size uygun gün ve saati seçebilirsiniz. Yer olarak da evinizi ya da ofisimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul'un her semtinde özel ders hizmeti vermekteyiz.

İstanbul'un neresinde yaşıyor olursanız olun özel derslerimizden faydalanabilirsiniz.

7. 8. 9. 10. 11. 12. sınıf öğrencilerine özel ders, lise 4.sınıf öğrencisine özel ders veren tecrübeli Boğaziçili öğretmenler hocalar, okula yardımcı üniversite öğrencisi, lise 4. sınıf öğrencisine özel ders veren Boğaziçili hocalar